Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül utazási irodáva...

Gyakorimolnár kérdése:

Mennyibe kerül utazási irodával egy spanyol körutazás busszal?

Figyelt kérdés
4 főre, néztem utazási irodákat de nem igazán találtam valamit. Hátha volt már így valaki nyaralni. A válaszokat előre is köszönöm :)

2018. dec. 27. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A 4 fő kipróbálta már, hogy milyen a buszon alvás, és milyen érzés 4-5 ezer km-t megtenni egy busznak az ülésén??!

Saját szgk.-val voltam, de még azzal sem mennék többet ekkora távra.

Nektek is inkább valamelyik fapadost ajánlom.

2018. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom le leszek pontozva de én biztosan nem mennék bussszal. Főleg ha gyerekkel vagytok..

Kis szervezéssel saját magatoknak fele annyiért meg tudjátok szervezni. 32-36 órás nyomorgás nélkül.

Utaztam már Angliába cserediákként anno, 34 óra.. Kegyetlen! Fiatal fejjel még buli volt, fiatalokkal mentünk odafelé még jó is volt. A hazautazás már maga volt a pokol. A mostani fejemmel biztosan nem mennék ilyen távolságra busszal. A maximum idő amit hajlandó vagyok buszon utazni az 4-6 óra.

Repülővel, becsekkolással mindennel 5 óra az út és 2018ban már nem ott tartunk hogy luxus legyen repülővel utazni.

Sokat jelent, ha a nyaralásból elvesz 2-3 napot az utazás és annak kiheverése, fájni fog mindenetek, nem lesz alkalom egy frissítő tusolásra normális kajálásra semmire..

2018. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
...és -ami szintén alaposan el tudja rontani az ember közérzetét-, egy normális WC-zésre sem!
2018. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!