Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mivel nagydarab vagyok, a...

Mivel nagydarab vagyok, a repülős utazás kilőve. Milyen vonatos utazásokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2018. dec. 28. 13:49
1 2
 11/16 anonim válasza:
84%

Kedves Kerdezo!

Szerintem a repulos utazas sincs kilove, jelezni kell elore meg majd adnak hosszabbitos ovet. A masik megoldas meg a business osztaly, persze az dragabb. Vonat eleg sok helyre megy de a busz szerintem jobb, ugy el lehet jutni olaszorszagba, angliaba, erdelybe es meg sok helyre, bar a hosszu ut eleg kellemetlen lehet nagy es kisebb embereknek egyarant.

2018. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Botond1999 ***** válasza:
0%
Kéretik nem gúnyolódni a túlsúlyon. Ha valaki 150 kg-os, az nyilván nem azért van mert sokat eszik és keveset mozog, hanem ekkora túlsúlynál már valamilyen egészségügyi probléma állhat a háttérben.
2018. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Extra nagy lábtér
2018. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy az a "nagy" miből adódik össze. Pl. 130kg-osan még simán elrepkedek. Extra lábtér kell, mert 190cm vagyok hozzá. Persze hozzá teszem, hogy "fitt"-en is 110kg körül vagyok gyurmázás miatt. Vállaim szerencsére el szoktak férni....
2019. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, 145 kg vagyok, és simán repdkedek fel-alá. Ez még bőven nem az a súlyméret, ahol ket ülés kell az embernek.

Wizzairen is nem széltében nem férek el kényelmesen az ülésben, hanem a térdem áll bele az előttem légő ülés hátába, a rövid lábtér miatt.

Gond nélkül tudsz repülni ilyen sullyal.

2019. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja és azt hozzáteszem, mert említették itt: nekem biztonsági öv hosszabbító sem kell, bekapcsolva, meghúzva kb 10-15 ceti lóg túl.

Szerintem azok akik nem férnek el egy ülésben, ők bőven többek ennél.


És köszi a kimentést a korábbi kommentelőnek, miszerinte “ezek” a kövér emberek betegek lennének:

Szerencsére semmi bajom nincsen, rendszeresen úszom, 145 kilósan átúsztam a Balatont nyáron, (7000 indulóból első 2000-ben), rendszeresenk irándulok, kéktúrázom.

Nem vetem meg az evést, és szoktam egeszségteleneket is enni, de ahogy elnézem 1-2 kollégát akik 2x annyit esznek, mégis cingárak: azért ez genetika kérdese is, amivel nem lehet nagyon mit tenni...

2019. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!