Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti hogy szoktátok kiválasztani...

Ti hogy szoktátok kiválasztani az úticélt?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom eldönteni, annyi opció van. :D

Leszűkítve nem tudok dönteni a 2 dobogós közt: Hallstatt vs. Kanári-szigetek(de melyik sziget lenne itt is a bázis?Mert minden nem tudnánk bejárni).


Ti hogy választjátok ki a nyári úticélt?


2019. jan. 4. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmegyek mindenhova, ahol a kedvenc színészem járt, és felnyalom a járdát, amerre megfordult. Viccet félretéve pont így. Meg annyi, hogy engem inkább az épületek vonzanak és nem a tenger. tehát Én mindig városlátogatásokra fizetem be magam.
2019. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi így:

- Előbb az időpontot döntjük el. Mi általában télen megyünk nyaralni, így azok az országok jöhetnek szóba ahol télen száraz, meleg van.

- Majd megnézzük, hogy van látnivaló. 2 hetet a tengerparton feküdve halál unalmas. Igy megnézzük van-e lehetőség túrákra, kirándulni

- Időjárás. Utána olvasok, hogy ahová mennénk melyik hónap a legideálisabb.

A te két választottad közül Hallstatt választanám, de oda nyáron mennék. Kanári szigetek is nagyon szép, de ott nincs semmi lehetőség csak a tengerparti lábáztatás.

2019. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Kanári szigetek is nagyon szép, de ott nincs semmi lehetőség csak a tengerparti lábáztatás."


Huha, ekkora butasagot. Nagyon valtozatos a taj, vannak hegyek, dzsungelek, sziklak, vannak kis eldugott falvacskak, zold erdok, es, persze, komoly varosok, mar ha a nagyobb szigetekre mesz.


De oda szerintem telen eri meg jobban menni.

2019. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 19:58

Voltam Kanárin, és nyomában sincs Kambodzsa, Thaiföld, Kína, Vietnám országokhoz. Kanári drága, bár tény szép..

2019. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel nekem a kanári a kedvenc madaram, egy percet se tétováznék, hogy elmenjek megnézni a dzsungelben. Azt a némethangzású várost pedig hanyagolnám.
2019. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Voltam Kanárin, és nyomában sincs Kambodzsa, Thaiföld, Kína, Vietnám országokhoz."


Biztos, viszont a repjegy ara sincs nyomaban.


"Kanári drága"


A csori orszagokhoz kepest az, de egy civilizalt orszag (nincs mindenkinek gyomra DK-Azsiahoz), es nyugat EU-hoz kepest szerintem olcso.

2019. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
@6 Nyilván, aki a részeg britekkel fingás-böfögést tartja az utazós élmények csúcsának, annak Tenerife a mennyország.
2019. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"@6 Nyilván, aki a részeg britekkel fingás-böfögést tartja az utazós élmények csúcsának, annak Tenerife a mennyország."


Ha ezt tartanam az utazos elmenyek csucsakan, eddigi tapasztalatom alapjan Tenerifeben csalodnek. Phuket, Pattaya viszont kanaan lenne.

2019. jan. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
48%
Én minden decemberben írok egy listát, hogy a következő évben hová szeretnék eljutni, plusz van egy örök utazós "bucket list" elmentve a gépemen, hogy mik azok a helyek, látványosságok, nevezetességek, amiket legalább egyszer látni szeretnék az életben. Tehát nem egyetlen helyre koncentrálok, hogy pl. tavasszal én Balira akarok menni, és akkoris megyek, ha éppen 3x annyiba kerül most, mint ősszel kerülne. Rugalmas vagyok. Pl. tavaly januárban mindenképpen tengerpartozni akartunk anyukámmal, neki nagy álma volt Mexikó. Viszont drágállottuk, de egy barátnőm mondta, hogy Dominika is nagyon jó hely, és nem is olyan vészes árban. Így ott voltunk 3 hetet, és baromira élveztük. Plusz én nem csak nyáron szeretek utazni, hanem egész évben. Igazából ha a bakancslistás helyek közül válogatok, akkor kb. mindegy, hogy éppen hová megyünk.
2019. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!