Kezdőoldal » Utazás » Európa » Cipruson Larnacan jártatok...

Cipruson Larnacan jártatok már? Milyen a tengerpartja? Milyen árak vannak ott? Élménybeszámolókat kérek!

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Jartam. Larnaca nem tul nagy varos, de vannak jo partihelyek, jo ettermek, kozel van Ayia Napa, vegulis barhova el tudtok onnan menni. az arak? hat... nem olcso, nagyon nem, ugyhogy keszuljetek fel. A valsag ott is meglatszik rendesen sajnos, es a sziget nehol eleg koszos sajnos.
2010. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a sok szép kép, amin zöld a víz elég becsapós, mert a zöld színt ilyen nyálkás hínár vagy moszat vagy nem is tudom mi okozza, szóval kicsit csalódás.

Larnaca tengerpartja szép homokos, ott nincs gáz, az árakra nem emlékszek, csak arra, hogy minden helyi nagyon szép, nagyon extra kocsival mászkált, szóval gazdag sziget.

2010. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. nekem a tengerrel nem volt semmi olyan problemam, hogy nyalkas iszapos, ahgoy a masodik valaszolo irta. Bejartam az egesz szigetet es nagyon szep volt a viz, turkiz szinu es sok helyen feher a homok, sok helyen sziklas, es arany homok is van. az egyetlen gazos a szemet, ahogy mar emlitettem, mert igen, a helyiek igen komoly kocsikkal futkoznak, viszont a szemetet lelkiismeretfurdalas nelkul kidobjak az ablakon, barhol. en ezt lattam, es ez szerintem gaz, hogy osszeszemetelik az egesz gyonyoru szigetuket. meg a turistakrol ne is beszeljunk. Az arak... tavaly nyaron egy uveg 2 l-es asvanyviz 2 euro volt olyan helyen, ahol a turistak szoktak vasarolni. nagy bevasarlokozpontokban olcsobb kicsit.
2010. jún. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 thalassa válasza:
az elottem levo valaszadoval egyetertek az arakat tekintve. Egy pohar viz ara egy bp-i luxus szallodaban szinten mas mint egy faluban. 50c ert is van nagyaruhazban literenkent, illetve utcai asvanyvizkutakbol 2 euroert kb 20 liter viz jar. A csapviz ihato...
2011. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!