Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül 2 fő és egy...

Mennyibe kerül 2 fő és egy autó utazása csak oda, Bécs - Feldkirch között július 12-én 4 személyes hálókocsiban?

Figyelt kérdés

Légyszi ne a linket küldjétek, azt én is megtaláltam, csak nem beszélek németül és angolul se nagyon.

Köszi!


2019. jan. 28. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
A számok nemzetköziek, nem kell hozzá nyelvtudás!
2019. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sokat segítettél!

Lehet, hogy római számok? Vagy arab???

2019. jan. 28. 09:02
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
"Arab" számok, amik megegyeznek a "magyar" számokkal, azaz azokkal, amiket minden nap használsz, és amit az iskolában is tanultál.
2019. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menetrendben RÓMAI számokat még sosem láttam, pedig nem mostanában születtem.

Az ARAB számok meg azok, amiket az egész világ használ, ez nem kellene, hogy gond legyen számodra!

2019. jan. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Négyes, az 1990-es évekig a magyar vasúti menetrendekben a hónapok dátumozása biztosan római számokkal történt.


A tarifák fejenként 29 eurótól indulnak, ülőhelyes kocsiban.

2019. jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Aha, köszi! És az autó?
2019. jan. 28. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 11:40-es: csak azóta 20-30 év eltelt.....

Másrészt meg a kérdezö nem a magyar, hanem az osztrák menetrendet kérdezi és ott sosem volt szokás a római számokkal történö jelölés.

2019. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hű, amennyi időt és energiát belefektettetek az egymás savazásába, ennyi erővel már nekem is segíthettetek volna... Na de ezért tartunk itt :(
2019. jan. 28. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!