Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország melyik részére/vár...

Olaszország melyik részére/városába érdemes menni gyerekekkel? Ami kozel van, pl. Bibione, Lignano.

Figyelt kérdés
2019. jan. 29. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ezek olasz viszonylatban nem különösebben hangulatos városok, de ha most inkább a tengerparti pihenés a gyerekekkel a fontos és nem annyira az igazi olasz életérzés, akkor bármelyik jó. Én Lignano Sabbiadoroba szoktam néha járni, van ott minden, ami kell.
2019. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
0%
Nagycsaládi nagyüzemi turistagettók!Teljesen ideális választás ha mindent nélkülözni akarsz,de kell a tenger,meg hogy a gyerek egyszerűen tudjon ki-be menni a vízbe!
2019. jan. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, tengerparti pihenést szeretnénk gyerekekkel.
2019. jan. 29. 09:36
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Amit írtál, azon a vonalon érdemes.

Sok km. hosszú, homokos lassan mélyülő tengerpart.

Készülj föl rá, hogy minden gyerek késő este is az utcán rohangál, mert ez ott teljesen normális.

A gyerek vidámparkok is éjfélig vannak nyitva.

[link]

2019. jan. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a linket, nagyon hasznos volt.
2019. jan. 29. 09:43
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Szívesen.

Ha már úgyis ott vagytok, érdemes egyik nap Velencébe is átruccanni.

Punta Sabbioniban leparkoltok és onnan hajó átvisz Velence közepébe.

Amikor meguntátok a sétát, akkor meg visszavisz az autótokhoz.

2019. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
De amúgy ezekkel az igényekkel szerintem simán oké megoldás a Balatonra menni. Annyit akartok, hogy legyen víz, ne legyen túl messze, apa ihasson sört a gyerekek nyalhassák a fagyit. Ezért kár elmenni Olaszországig. Oké, a kategória megszállott Bibione-fikázói közé tartozom, de erre a feladatokörre a Jóisten is a Balcsit teremtette.
2019. jan. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell mindig mindenben elakadni vagy ugy kritizálni, hogy nem ismeritek a korulményeket. Nem lehet egyszeruen csak a kérdésre válaszolni?
2019. jan. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!