Kezdőoldal » Utazás » Európa » Palermo tényleg olyan gázos?

Palermo tényleg olyan gázos?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam olyan tapasztalatokat hogy veszélyes, fényes nappal kirabolnak stb, bár ezek többnyire 8-10 évvel ezelőtti cikkek voltak. Most mi a helyzet?

2019. febr. 9. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

SZia! Mi voltunk Palermoba és nem raboltak ki. Sőt szerintem SZicilia király hely ha az ember kerüli a nagy városokat.

De súgok neked egy titkot: palernmoba van az a templom ahol Jézuskrisztus letekint RÁd a Zeffirellis filmben. Napfivér és Holdnővér a címe.

2019. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hollófernyiges ***** válasza:
76%
Kolleganőm volt ott pár éve és kirabolták.
2019. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Gázos.
2019. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, hogy mihez képest. Ha az elfogadható közbiztonságot Svájccal meg Ausztriával mérjük, akkor nyilván veszélyesnek mondható, de amennyiben van minimál tapasztala az embernek a világ nyugati buborékon kívüli részével, akkor sétagalopp. Nem mászkálunk sok készpénzzel meg nem lóbálunk telefont. Ennyi a feladat. Aki ékszereket is visz magával nyaralásra, arra végképp nem tudok mit mondani.
2019. febr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Nyilván az alapvető intézkedéseket megteszem. Drága cuccokat nem viszek, ameddig a reptérről eljutok a szállásra kp a cipőbe, hátizsák előre, telefon belső zsebbe. Utána meg csak annyi pénz lesz nálam ami éppen kell, telefont ha nem muszáj nem is viszek magammal. Csak olvastam olyat is hogy valakit leütöttek és úgy vették el a cuccait. Azért gáz lenne ilyenbe beleszaladni amikor megyek a reptérről a városba.

2019. febr. 10. 10:46
 6/7 anonim válasza:
100%
Mi tavaly jártuk körbe Szicíliát egy 1 éves gyerekkel, semmi gond nem volt. Nyilván minden városban lehetnek gázosabb utcák úgy Palermóban mint Budapesten is, de nem ez a jellemző.
2019. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokszor voltam Palermóban és a hajszálam se görbült meg, legfeljebb a páratartalomtól.
2019. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!