Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dél-Olaszországba utaznék,...

Dél-Olaszországba utaznék, Nápoly, Bari, Catania vagy Palermo jobb?

Figyelt kérdés
Wizzairrel utaznék. A nyelv nem probléma, mert beszélek olaszul csak érdekel, hogy szerintetek melyik helyre érdemes elmenni 4 napra?
2017. okt. 9. 17:01
 1/9 anonim válasza:
49%
Nápoly , nem voltam még ott , de képeken láttam az a legszebb!:)
2017. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Bariban nem jártam még. Összehasonlíthatatlan. Nézegess képeket meg a rep.jegyeket, aztán döntsd el te. Palermo is szép, de Catania környéke (Siracusa, Taormina) vagy Nápoly (Capri, Sorrento) közül választanék.
2017. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Cataniaban nem voltam, a másik 3 városban igen. Nem tudnék választani közülük. Nézd meg hol milyen látnivalók vannak és válaszd azt, amelyik a legvonzóbb. 4 napi látnivalót, de akár 4 hetit is találsz mindegyik helyen.
2017. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Palermo nekem nem tetszett, Catania viszont nagyon.
2017. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Ha városi környezet kell, akkor Nápoly. Ott van mellette Pompeii és Herculaneum is. A többi vidékinek minősül. Taormina igen messze van Cataniától, a főtéri szép sétáló utcán kívül nincs mit látni. Palermó sem ér négy napot, egyetlen látnivaló a magasztos katedrálisa.
2017. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Nápolyba mennék. Catania, Palermo tényleg nem egy nagy szám, de a Lipari szigetek, illetve az Etna jó célpont lehet, ha tudtok autót bérelni.
2017. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nápoly
2017. okt. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Taorminában nincs más látnivaló a sétálóutcán kívül? Ajjajj. ez Taormina: [link]

Nekem nem volt elég egy nap rá.

2017. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyáron voltunk egy hetet Nápolyban, szuper volt :)

Jó kirándulási alap is: Vezúv, Capri, Sorrento,Pompei mind közel van. Mi mindent körül jártunk. Nápoly is nagyon hangulatos.


Bari lett volna a másik lehetőségünk, de Nápoly olcsóbb volt minden téren.

2017. okt. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!