Kezdőoldal » Utazás » Európa » Máltáról vélemények?

Máltáról vélemények?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatok, tippek, vélemények érdekelnének főleg azoktól akik július körül voltak.

2019. febr. 13. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként aki írta a gasztronómiát, picit gondolja át, mert igaz, hogy gyakorlatilag nincs saját konyhája, de a környező országok hatnak rá. Én pl. a libanoni ízvilágtól dobtam egy hátast.
2019. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9%
"Máltáról vélemények? Sok a migráns."XD
2019. febr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%

Migránsról vélemények?

Sok a máltai.

2019. febr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
20%
Édesem, remélem már jártál Máltán. Saját tapasztalatból kérdem, mert ahogyan én látom, csak a faaszfejek nem képesek maguk keresni.
2019. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%
Hányszor akarod még kiemelni? Ennyire nem szabad mások véleményére adni egy anonim oldalon. Különben is szubjektív, hogy kinek mi tetszik, lehet valaki olyan dolgot húz le, ami amúgy neked tök bejönne és egy arcnélküli idegen miatt nem fogod megnézni. Inkább javaslom a Google keresőjét...
2019. máj. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem nagy szőm. De csak van valami oka hogy 4 hónapja kiírtad a kérdésed és még mindig választ keresel rá.
2019. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha eddig nem találtál választ arra, miért utazz/ne utazz erre a középszerű helyre, nagy baj van.
2020. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!