Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet lakni legkevesebb...

Hogyan lehet lakni legkevesebb pénzből Londonban egyedül?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, ami legális és nem utcán csövelés és nem 6 ágyas szobás hostel.

2019. febr. 22. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mi neked a kevés pénz. Londonban egyedül szobát tudsz bérelni. Minél olcsóbb annál többen laknak a lakásban. Minél messzebb laksz Londontól annál olcsóbb a szobabérlés is.

Én olyan 80 km-re lakom Londontól. Vonattal 40 perc alatt be lehet érni, busszal 60 perc. Én 1 kis szobát heti 70 fonttért adtam ki. De ebben benn van az internet, és rezsi is. Ja, és csak 2 emberrel kellett együtt élni (velem és a párommal) Londonban ugyanilyen szoba heti 90-150 font..

2019. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A gettóban kell szobát bérelni.

Vagy lakóbusz! Angliában hihetetlenül sok van, így a használtak olcsón megvehetők.

2019. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Londonon belül rossz környéken is minimum 300 font egy havi lakbér egy single szobának. De fürdőt konyhát meg kell osztanod. És a lakótársak 80%-ban indiaiak lesznek, esetleg lengyelek vagy oroszok.

Esetleg találhatsz a szobádba szobatársnak egy indiait vagy pakit, van aki erre is képes a + havi 100 fontért, én a gondolattól is elhányom magam.

2019. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

Havi 50ezer Ft-ért tudok ajánlani szobát, mindössze 50 percre Londontól.

(Vecsésen)

:)

2019. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!