Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok már Bécsben a vidámpa...

Voltatok már Bécsben a vidámparkban? Azt nevezik Praternek? Vagy van más állandó vidámpark is?

Figyelt kérdés
Szeretnék menni az idén, van belépő amivel mindenre fel lehet ülni, vagy minden szerelvényre külön kell venni a jegyet? Mikor érdemes menni? Nagyjából mennyibe kerülnek a dolgok... mindenre kiváncsi lennék:)
2019. febr. 22. 16:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Mennyi pénzre számítsak fejenként?? Illetve én 150cm vagyok.. van amire nem ülhetek fel ?
2019. febr. 22. 16:17
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

A Praterbe a belépés ingyenes. Minden játékra külön kell fizetni, min 5, de inkább 10 euro / játék. Az óriáskerék 10 euro volt tavaly, ott van a panoptikum, kb 20 euro, szerintem nagyon drága, de jó program.

Más vidámpark Ausztriában St. Margaretenben a Familypark, 22 euro a belépő, de pár játék kivételével mindenre felülhetsz.

2019. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Részegen összehánytam az egész kócerájt. Ennyi van még az egészből.
2019. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát jobbat ajánlani sajnos nem tudok a közelben, de szerintem a Prater nem éri meg annyira, kb mint egy falunapi vurstli. Kisebb forgalmú időszakokban egy horrorfilmet vagy krimit lehetne forgatni, az elég poén, de vidámparkként elég kis gagyi szerintem. A panoptikum viszont jó.

Persze kérdés mit keresel, a sajátos hangulata megvan, egyszer poén, de ha valami olyat keresel, mint amit az amerikai filmekben mutatnak, az nem ez lesz, akkor inkább europa park.

Nem lebeszélni akarlak, csak hogy tudd, mire számíts kb, és nehogy pofára esés legyen. 🙂

2019. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy kis ízelítő:

[link]

2019. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!