Kezdőoldal » Utazás » Európa » Láttam egy lányt instagramon,...

Láttam egy lányt instagramon, aki medvék között ül és simogatja őket, de csak annyit írt, hogy a Tátra Nemzeti Parkban van, de nem tudom azonbelül hol, melyik részén?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 19:04
 1/4 anonim válasza:
Írj rá privátban és szerint megmondja. Max. nem ír vissza.
2019. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Én a helyedbe arra vigyáznék hogy nem istagramról próbálnám megmagyarázni a világot. Midelénk két bölcsesség van: a medve nem játék a fideszes meg mindig hazudik.

2019. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
...és a lány sem él már azóta...
2019. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látom régebbi kérdés, de lehet még aktuális. Liptovsky Mikulás-on van egy olyan állatkert, ahol szinte az összes ketrecbe be lehet menni az állatokhoz és megsimogatni őket. Nem túl nagy, de érdekes élmény, ajánlani tudom. Minden állatnál van külön személyzet és ők szabályozzák a bemenetelt és azt az időt, amit bent lehet tölteni ill. vadabb állatoknál nem mindig engedik a simogatást, figyelik milyen állapotban vannak épp az állatok. Kontaktné zoo néven kereshetsz rá.
2019. máj. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!