Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba mennyiért...

Görögországba mennyiért lehetne kihozni 2 főre egy nyaralást? 4 napra körülbelül

Figyelt kérdés

Busszal vagy repülővel éri meg jobban?

Ha szállásbòl bármilyen jó és nem akarunk szuvenireket sem venni, akkor kb mennyit gyűjtsünk rá?


2019. ápr. 2. 09:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Autónk is van, de azzal gondolom rengeteg lenne az utazás. Főleg ha csak 2-en megyünk, nem 5-en.
2019. ápr. 2. 09:20
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Ezt senki nem fogja neked előre megmondani. Minden az igényeiktől függ. 2 főre ha igénytelenség van túlsúlyban akkor lehet 100-150 ezer forint. Ha már számít a minőség akkor lehet 500 ezertől a csillagos égig,

Nézd meg a repülőárakat, nézd meg a szállás árakat, nézd meg a buszjárat árait, számolj mellé annyi költőpénzt amennyi szerinted elég lesz, és megkapsz egy közeli összeget. Így már tudsz kalkulálni.

2019. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 D. Brasco ***** válasza:
32%

4napra ennyire messzire elmenni....MINEK?!?!főleg busszal,mert ugye úgy eleve még 1-1napot szamolhatsz az utazassal,már ha jol tudtok haladni.......

A masik meg hogy mondjunk árat mikor azt sem tudjuk kb hova mennél meg mégis mi az igényed....azon kívül hogy bármi jó,mert ez így nesze semmi fogd meg jól!Meg általában ilyenkor szokott aztan kiderülni,hogy mégsem olyan jó az a bármilyen!

Egyebkent meg láthatóan van interneted,lustaság helyett talán orobald meg használni,aztan rögtön meglátod milyen lehetoseg van meg mennyiert!

2019. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%

Ha az olcsóságért cserében vállaljátok a nyomorúságos utazást, akkor a legolcsóbb a busz egy erre szakosodott utazási irodával. Keressetek rá a neten.


Viszont 4 napra teljesen felesleges Görögországba utazni!!

2019. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ, milyen ajánlatot fogtok ki. A repülőjegy Budapestről nyáron általában brutál drága. Bécsből érdemes menni onnan szoktak lenni szezonban is 20 ezer alatti jegyek. Szállás ha mindegy akkor valami olcsó airbnb-t nézzetek, azok 2 főre éjszakánként 6-8 ezertől is vannak.
2019. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi 2017-ben Korfun, 18-ban Zakynthoson voltunk busszal a párommal. 7 nap (az utazáson kívül)- utazás és szállás fejenként 60-70 ezer forint. Szóval 120-140 ezerbôl volt szállás+utazás két főre.
2019. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Azt elfelejtettem írni, hogy időpontra is rugalmasak vagyunk, nem feltétlenül szezonban megyünk, utána is tökéletes.

Az airnbket megnezem, köszönöm

2019. ápr. 2. 12:41
 8/13 anonim ***** válasza:
5%

Szia!

Ha tényleg rugalmas vagy időpontba akkor menny korán vagy későn. Korfut már 10 ezerből ki tudnám hozni repcsivvel oda vissza.

Én mondjuk akkor se mennék busszal ha a tatár kergetne.

2019. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utána néztem Korfunak, tényleg nem tűnik annyira drágának.

Sokat segített mindenki, köszi.

2019. ápr. 2. 13:58
 10/13 A kérdező kommentje:

Korfut foglaltam végül, repjegy 50ből kijött a két főre poggyásszal, elsőbbségi beszàllàssal. 7 napra megyünk végül.

Szállást még nézegetek, 50èrt már találtam 2 főre, olyat, ami tengerre néz.

Köszi a segítséget. :)

2019. ápr. 2. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!