Kezdőoldal » Utazás » Európa » Fiatal pároknak melyik Horvát...

Fiatal pároknak melyik Horvát várost ajánlanátok?

Figyelt kérdés

22-23 éves fiataloknak szerintetek melyik a legideálisabb horvát város? En Makarskara gondoltam, de közelebb, feljebb nincs esetleg?

Itt arra gondolok, hogy nem egy eldugott, nyugis helyre mennénk, hanem szívesen egy nyüzsgő, frekventáltabb strandra, esetleg, olyan városban ahol este van élet is, sétáló utcák stb..


Omist néztük, a homokos strand is plusz pont, viszont valaki azt írta, hogy ott lényegesen hidegebb a víz, mint máshol. Ez mennyire igaz?

Ha igaz, akkor ez mitől függ, melyik részein mennyire szokott felmelegedni a tenger?

Júliusban mennénk.


2019. ápr. 9. 19:34
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
0%

Fiume

Crikvenica

Zadar

Sibenik

Trogir

Split


Omist messzire elkreulnem kb az olaszorszagi lignano-bibione páros horvatorszagi megfelelője......azaz egy igazi ócska turistagettó

2019. ápr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Trogirt néztem én is, nagyon szép az óváros. Valaki konkrét tapasztalat esetleg?

A strand kiesőbb részén van? Úgy látom itt is van egy hasonlo mini fél sziget, mint Makarskan..

2019. ápr. 9. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nem azért de 1.által felsorolt helyek a leg turista gettó helyek, plusz Rijekával kiegészítve. Omis pont nyugisabb hely.

Egyébként sok nyűzsgő hely van, Pula, Sibenik, Zadar, Rovinj, Dubrovnik, Split.

Trogir is jó, ott van nagy sziget Ciovo szép környezet.

2019. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 D. Brasco ***** válasza:
52%

Aha...szóval amiket en ajanlottam azok mind turistagettók,de azert te is felsorolsz több olyat amit már leirtam........

De látom irtal mast is:Rovinj/Dubrovnik......na ezek még az igazi nagybetűs turistagettók Omis mellett!

Pula meg nem tudom mit keres itt,mert lehet nyüzsög,de csak a kikötő miatt!Mert amugy kb nincs ott semmi!Az óváros meg az amfiteatrum egy délelőtti programnak is keves,azon kívül meg nem más mint egy igazi koszos büdös kikötőváros!

2019. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na de nyüzsgő várost akart a kérdező nem nyugisat.


De a felsoroltak közül akkor egyértelműen Rijeka (Fiume). Horvátország harmadik legnagyobb városa, közel is van, nyüzsgő is, emellett fa.sza sétálóutcái vannak. Én biztosan kerülném nyáron, novemberben mondjuk nagyon jó volt ott, de hát nyüzsgő helyet akartok. Mondjuk homokos strandról nem tudok ott, ahhoz délebbre kell menni.


A tenger egyébként általában délebbre melegebb, de a Velebit csatorna hidegebb, mint Isztria nyugati partja, viszont még a Velebit csatorna is bőven elég meleg július közepére.

2019. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4:

Nemrég jártam Pulában. A város maga tényleg nem egy extra, bár el tudom képzelni, hogy nagy pörgés lehet nyáron, meg tipikusan nem az a csak turisták vannak ott, mert van jelentős állandó lakossága is. Viszont a közvetlen környékén nagyon jó helyek vannak.

2019. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 D. Brasco ***** válasza:
Azt aláírom hogy pula mellett nagyon jo kis helyek vannak!Az isztria legdélebbi része a kamenjak nemzeti parkkal csodás,es kb 15km a varostol!
2019. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7:

Igen, meg pl. ott van a kikötőt délről bezáró félsziget déli partszakasza, az egyik legszebb sziklás part.

2019. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én voltam Trogirban,és csak ajánlani tudom!

5x egymás után visszamentünk:D Gyönyörű a varos,a kikötő ált.tele van szebbnél szebb hajókkat a tengerpart csodás,sok hajótúra van a közelben,gyönyörű úticélokkal,pl.kék lagúna.Nekem nagyon tetszett,főleg az esti/éjszakai varosi hangulat

2019. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!