Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hól találok jó Allinclusive...

Hól találok jó Allinclusive ajánlatokat? Lidl Aldi utazással tapasztalat? Ebben mindig benne van a repülő is, vagy lehet úgy is, hogy én óldom meg az odautazást?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Bónusz brigádon és tesco utazáson nézz körül. Egészen kedvező ajánlatok szoktak lenni, viszont általában a csomagon nem lehet variálni csak bizonyos mértékben (pl. éjszaka hosszabbítás).

Egyébként jó ár-érték aránynál nem biztos, hogy érdemes az all inclusive ellátásban gondolkozni.

2019. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Előbb a könyvtárba látogass el egy helyesírás szótárért! XD
2019. ápr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-köszönöm, szétnézek, eddig mindig úgy mentünk, hogy odaút autóval, booking foglalás és ettünk éttermekben, így sem olcsó és nem is igazán autentikus, főleg tengerparton inkább nemzetközi éttermek vannak.
2019. ápr. 18. 09:03
 4/8 A kérdező kommentje:
2/ igen az oldom rövid ó, de a te 19% od is magaért beszél
2019. ápr. 18. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Drága szívem! A "hól" is rövid o. És még nézd meg a szótárban a többi hibát is. Ha már az én helyesírásomba nem tudsz belekötni, csak a 19%-ba? XD

A te helyesírásod is magáért beszél XD Mielőtt repülőre ülsz, előbb juss ki a bekötőútig XD

2019. ápr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Általában az all inclusive ellátás sem túl autentikus. Arra törekednek, hogy mindenki találjon ínyére valót, vagyis nem a helyi ételkülönlegességeket fogják felszolgálni. Én továbbá azért sem szeretem, mert akkor a programot mindig úgy kell szervezni, hogy ebédre visszaérjünk. Félbevágja a napot. Inkább félpanzió. Amit meg azért nem szeretek, mert egy-egy este csak elmenne az ember valamilyen helyi étterembe megkóstolni valamilyen helyi ételt. Viszont ha tudom, hogy ki van fizetve a vacsora, a hülye smucig lelkem nem szívesen megy máshova... Szóval mi általában csak reggelit szoktunk kérni, de az nekünk alap. A többit megoldjuk.

Érdemes nem a turista paradicsomok közepén enni, hanem top 10 ár-érték arányú éttermeket keresni az eldugott utcákban, ahol inkább helyiek esznek. Tripadvisor-nak pl. olykor egészen jó tippjei vannak.

2019. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Jó de a kérdezőnek fő szempont az olcsóság. Meg csak all inclusive-on tudja kicsempészni a kaját, hogy ne kelljen ebédre költeni.
2019. ápr. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%

Édesem, a helyesírásod szerintem is förtelmes. Aztán van valami ótvar a gondolkodásodban is, de ezt csak a kérdésed alapján gondolom, mert totál dilettánsként úgy teszel, mintha neked házhoz kellene vinni a reggelit, ebédet és vacsorát.

Nos, 2019-ben az emberek többsége képes a neten foglalni egy rendes szállást, erre a legtöbb magyarnak épp elég a booking.com felkeresése, amit azzal kompenzálnak az utazók, hogy ott helyben vesznek reggelit, ebédet és vacsorát.

Nem tudom, nyelveket beszélsz-e, mert a többségünk gagyog egy picit. de az is jó, ha csak azt mondod, garcon (ez a pincér francia neve) .... tudom én is, hogy ódivatú a műveltségem manapság.... és rámutatsz a kordonblőre.

Így megy ez Krúdy és Vonnegut óta.

2019. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!