Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapestről Párizsba busszal...

Budapestről Párizsba busszal vagy vonattal érdemes menni?

Figyelt kérdés
Busz vagy vonat? Hol célszerű átszállni? Melyik az olcsóbb? (Repülő nem játszik)

2019. máj. 2. 20:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

A TGV-n azután tényleg lehet szemlélni a tájat...


Kb. annyit lát belőle, hogy hussssss.

:)

2019. máj. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Akivel megyek, ő nyert egy olyan pályázatot amivel ingyen utazhat európában 1 hónapon keresztül, de ez csak vonatra és buszra használható fel. Szóval ha akarnék se tudnék repülővel menni, legfeljebb egyedül.
2019. máj. 4. 11:38
 13/18 anonim ***** válasza:
68%

Ti nem szoktatok gondolkodni?

Nyilván a kérdezo nem az utopalya korlatjara kivancsi amit valoban nemehet latni nagy sebessegnel. hanem a tájra amit viszont lehet. Mi az hogy nem latna belole semmit 90 es temponal? Szerinted ha van melletted vagy korulotted egy hegy akkor azt ugy latod hogy huss??? -.-

Ha ez igaz lenne akkor svajcban ausztriaban minek inditanak vasutvonalakat csak a latvany miatt?

2019. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%

Egyebkent ha kombinalva mesz az a legjobb .

Nagyon szep utvonalon megy a busz es a vonat is. Nagyvarosokon is keresztul megy.

18 ora az ut.

2019. máj. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
41%

Előző!

"Mi az hogy nem latna belole semmit 90 es temponal? Szerinted ha van melletted vagy korulotted egy hegy akkor azt ugy latod hogy huss??? "


A "husss" a TGV-re vonatkozott ami nem 90-el megy, hanem 320 km/ó körül.

(Egyszer próbáld ki te is.)

2019. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azzal a tempoval is latna a korulotte levo dolgokat. Nyilvan nem azt ami 1 m re van

En is mentem mar annyival igaz autoval. Es mindent lattam .

2019. máj. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Elég a károgásból. Tényleg sokkal kényelmesebb, modernebb, nem ülsz zsúfolt, kevés lábterű buszokon, nem stresszelsz, mint reptéren a checkolásnál, és van wc, fel tudsz állni. Éés gyönyörködhetsz a tájban. És ami nekem a legfontosabb, környezetbarátabb. Menjen busszal, vagy repülővel akinel két anyja van, élményt hagy ki aki nem vonatozik😎
2019. jún. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nincs az a pénz, amiért én buszon szenvedjek végig 20 órát Budapestről Párizsig.


Utaztam én régebben így sokat és nem akarok 20 órán keresztül büdösben, oroszlánszagban utazni.

2021. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!