Kezdőoldal » Utazás » Európa » Róma vagy Bari környékére...

Róma vagy Bari környékére érdemes nyáron Olaszországba utazni?

Figyelt kérdés
Július vége felé utaznék Rómába, úgy hogy Ostia, Nettuno vagy Atium környékén szállnék meg tengerpartozással egybekötve. Illetve Bariban gondolkodom erősen, mert voltam ugyan Nápolyban, de Pugliaban még nem. Ott is tengerparttal kötném egybe. Melyik helyre érdemesebb menni?
2019. máj. 7. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Rómában nyáron néha elviselhetetlenül meleg van. A tenger párttal nincs gond, bárhol is legyen. :)
2019. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Puglia nekem kicsit vonzóbb opció és érdemes kihasználni hogy még elég olcsók a jegyek mert nem annyira felkapott még.
2019. máj. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron Pugliában voltunk, nem bántam még annak ellenére sem, hogy kifogtuk a 100 évente előforduló rossz időt. Viszonylag még olcsó, turisták többsége olasz, ennek hátránya, hogy az angol nem nagyon megy nekik.
2019. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem gond, beszélek olaszul én is.
2019. máj. 8. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Campaniában már én is voltam sőt több helyen az országban és ez annak köszönhető, hogy beszélek olaszul. Csakhogy ezek a helyek még váratnak magukra, úgyhogy én első körben Pugliába mennék, mert Bari nagyon szép és rendezett. Idén Marchéba megyek Pesaro és Ancona környékére, mivel én nem szeretem a magyar paradicsomokat Jesolo, Bibione és társai...
2019. máj. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!