Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bulgariaba hanyas hasmenes...

Bulgariaba hanyas hasmenes elofordulhat?

Figyelt kérdés
2 eves a lanyunk. Hallottuk, hogy hasmenes hanyas elofrdulhat. Mire kell vigyazni? Mit nem szabad enni inni ott? All inclusive szallodaba megyunk.
2019. máj. 12. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Főleg sült főtt cuccokat egyetek azt se a legolcsóbb legkoszosabb helyen ahol dögkútból halásszák ki a foszló disznót. Csapvizet kerüljétek.
2019. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ez bárhol előfordulhat, idehaza is.
2019. máj. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Egy all inclusive ellátást is nyújtó szálloda rendszerint elég tiszta, puccos és a turistaközpontban van, ami pont ugyanolyan, mint egy horvát, görög, spanyol, olasz stb nyaralóparadicsom vagy épp a Balaton. Nem kell jobban félnetek, mint itthon.
2019. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2

Amiket leírtam az első válaszban az kb mindenhova érvényes.

2019. máj. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Bulgáriában csak az extrém kényeseknek, illetve azoknak szokott baja lenne, aki egész életében túltolta a higiéniát és nulla az immunrendszere. A csapvíz is nyugodtan iható, az balkáni konyha általában véve is olcsó és finom, csak nagyon tömény tud lenni egy idő után. All inclusive helyekről nem tudok nyilatkozni, ha pisztolyt fognának a fejemhez sem mennék egynek sem a közelébe.
2019. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én rosszul lettem Bulgáriában is egyszer de nem volt vészes, 2 nap enyhe hasmenés. Pedig nem, nem vagyok az az agyonfertőtlenített fajta. Az én gyomrom egyszerűen nem bírta a kinti csapvizet, de hat az a legkevesebb, a picinek tudtok adni ásványvizet, baba vizet, all inclusiveban biztos tartanak. Fog mosó vizet pl Neomagnolozni szoktam én ha nagyon kritikus helyen járok, az fertőtleníti. Én jeges dolgokat nem itatnék vele, jég kását sem, mert a jeget ugye csapvízből fagyasztják a legtöbb helyen, illetve a gyümölcsöket is azzal mossák. Sajnos sokszor nem a víz higieniájával van a baj, hanem az összetétele lehet éppen csak annyival másabb hogy az az egyéni ingerküszöböt átlépi. Baba esetében pedig jobb az elővigyázatosság.


Illetve ahogy egy előző válaszoló is írta, ez bárhol előfordulhat. Törökország közepén egy kollégiumban laktam elég turistamentes részen, ott semmi bajom nem lett, Finnországban 3 hétig voltam, élősködőkkel jöttem haza...

Sajnos sose lehet tudni, a vizet és a nyers dolgokat mellőzzétek - és próbáljátok meg jól érezni magatokat, azért mentek.

2019. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Tavaly voltunk, 3 fiatal felnőtt. Nem volt semmi bajunk. Csapvizet ugyan nem ittunk - csak sört meg palackozott vizet. De a parti étteremben rendelt tengeriherkentyűs salátától sem lett semmi bajom.
2019. jún. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!