Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rodoszon mik a legfőbb dolgok,...

Rodoszon mik a legfőbb dolgok, amiket érdemes megnézni? Aki volt már ott, az leírná a tapasztalait légyszi?

Figyelt kérdés

2019. máj. 16. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:
En tavaly voltam Rodosz szigeten, nekem nagyon tetszett. A szallasunk Afandouban volt, ennek a varosnak is nagyon szep tengerpartja van. Mi bereltunk autot, szerintem erdemes, mert a sziget 2-3 nap alatt kenyelmesen bejarhato. Kezdenem mondjuk Rodosz varosaval, az ovaros nagyon szep, Lindosba es Ladikoba is mindenkepp erdemes elmenni. Ami szamomra a legszebb volt Rodoszon, az az Anthony Quinn obol volt, egyszeruen csodalatos hely. Prasonisibe is erdemes elmenni, ott talalkozik az Egei es a Foldkozi tenger egymassal, az is nagyon gyonyoru hely! Ha vagysz egy kicsi ejszakai eletre, bulizasra, Falirakit ajanlom, ott van tobb lehetoseg is ilyesmire:) Amit nagyon pozitivnak talaltam, hogy mindenki beszel angolul (legalabbis nem volt olyan tapasztalatom, h ne lett volna olyan aki nem). Osszessegeben en imadtam nagyon!:)
2019. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!