Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hová érdemes utazni viszonylag...

Hová érdemes utazni viszonylag olcsó repülőjeggyel?

Figyelt kérdés
Pár napra (3-4-5) szeretnénk most június végén utazni tengerpartra, az a prioritás, tehát passzív pihenés, nem kell luxus, csak egy kis nyár feeling. Viszonylag olcsó hely kéne, de inkább a repülőjegy ára az elsődleges, hogy ne legyen drága. Aki VOLT MÁR ILYEN HELYEN, bármilyen tengerparti helyen, akár ebben az időszakban, mit javasol?

2019. máj. 26. 12:18
 1/8 anonim válasza:
13%
Mi már voltunk nyáron Neptun-on, azaz a fekete tengeren Romániában, vagy az olaszoknál Jesolo-n. Mindkét hely nagyon szép volt és csak javasolni tudom.
2019. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Gyere Olaszországba (de ne északra Bibione, Rimini, Jesolo meg társai...) hanem délre, Puglia, Campania, Calabria, Sicilia. Viszonylag olcsó és gyönyörű.
2019. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld pipa! Még tudnátok részletesebben jellemezni? MÉgis melyik az, amelyik a legjobban megéri?
2019. máj. 26. 19:17
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
100%

Az első választ nyugodtan figyelmen kivül hagyhatod........az ilyen jesolo,román tengerpart meg társaitól mentsen meg az ég......

Egyebkent mi azt honnan tudjuk,hogy neked melyik "éri" meg?

Olvass a neten leorasokat stb aztan eldöntöd mi az ami tetszik/érdekel!Ha nem akarsz nagyon messzire menni,meg fontos hogy olyan nagyon drága se legyen akkor a balkán részen nézelődnék.vagy amit mar mas is írt,hogy az olaszok,de annak tenyleg a déli része!

2019. máj. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Tengerpartra nyáron szerintem nem kapsz olcsó jegyet, esetleg valami északi városba. Nézegesd a fapados légitársaságok ajánlatait, hátha szerencséd lesz.
2019. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

A 2.-es válaszoló vagyok, jár a vállveregetés a lepontozásért, nem is tudom mit vártam? :D

Aki szerint nem hasznos a válaszom, nagyon érdekelne miért, mert szerintem korrekten válaszoltam a feltett kérdésre, nem ezért van ez az oldal??

Itt élek Olaszország déli részén, most is megyek majd haza június végén 15.000Ftért foglaltam az oda-vissza repjegyet (Nápoly-Budapest), mit akartok ennél olcsóbban???

Júniusban még nagyon jó áron lehet szállásokat találni, gyönyörű a tenger, szép idő van, a nagyvárosok 3-4 nap alatt simán bejárhatóak, ennél nagyobb kultúrával rendelkező országot Európában, de kb a világon nem fog találni... szóval miért is negatív a válasz?

Na mindegy.

2019. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatnád, hogy keresel magad olcsó repülőjegyet. Aztán ha sikerül, válogatsz közülük.

Megjegyzem, manapság minden héten látok retúrban 10 - 15 ezerért jobbnál jobb tengerparti utakat repülővel.

De a kérdés nem az, én hova tudnák elmenni, hanem az hogy Te mire jutsz?

2019. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hol láttok retúr a tengerpartra 10-15 ért jegyet, mert en sose látom nyáron

..

2019. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!