Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova utazzak el amikor nagyon...

Hova utazzak el amikor nagyon sok helyen voltam mar?

Figyelt kérdés

A szuleim nem szeretnek ugyanoda menni. Voltunk mar Spanyolban, Gorogben, Olaszban, Horvatban, Kinaban, Thaifoldon, Vietnamban, Ciprus, Csehorszag, Dania,Finnorszag, Franciaorszag, Dubai, Hollandia, Kambodzsa, Lengyelorszag,Latvia, Litvania,Malajzia, Szingapur, Marokko, Malta,Monaco,Nemet, Oroszorszag,Szlovenia, Szlovakia,Torokorszag.

Ezeket azert soroltam fel, mert ide nem szeretnenek a szuleim menni meg egyszer. ezen kivul tudnatok ajanlani szep, egzotikus helyeket Europaban?

Talan meg ha tudtok szep szigeteket/varosokat Spanyolorszagban vagy Franciaorszagban, az is johet(de Marseille, Paris, Barcelona, Kanari szigeteken kivul)

Junius vegen mennek 1 hetet.



2019. máj. 27. 22:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Franciaország: Loire menti kastélyok
2019. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ibizaba csaladdal nagy hulyeseg lenne szerintetek?
2019. máj. 27. 22:30
 13/27 anonim ***** válasza:
52%
Szóval egy újabb divat, turisztika városba akarsz menni, ami hemzseg a turistáktól.. Ti igazán nem is voltatok szinte sehol...Ibiza is tucatnyaraló.De menjetek oda, legalább elmondhatod, hogy ott is voltatok..
2019. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ne utazzatok sehová. Annyi helyen voltatok már, annyi mindent láttatok, felesleges menni, amúgy is fárasztó, és egy csomó pénzbe kerül.
2019. máj. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nézzetek körül a környéken...menjetek el Pécsre, nézzétek meg a környékét, vagy s Balaton-felvidékre. Esetleg a Szalajka-völgybe. Vagy Szlovákiába a Tátrába. Esetleg Székelyföldre.

De pl Ausztriát vagy Svájcot sem látom a listádon. Ahogy Görögországot sem. Montenegrohoz mit szólsz?

2019. máj. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Gorogben&Ausztriabqn voltunk mar csak az utobbit kihagytam. Svajcban tenyleg nem voltunk:) koszi!
2019. máj. 28. 07:31
 17/27 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező!

Olyan vagy mint az a sznob amerikai házaspár, amelyik finnyásan affektálva dicsekszik, hogy voltak egy világ körüli úton, de nem tetszett.

Ezért jövőre máshová mennek.

2019. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Úgy látom, Nagy-Britanniában sem voltatok. Jó nagy szigetek azok is :-)
2019. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Kérdező!

Olyan vagy mint az a sznob amerikai házaspár, amelyik finnyásan affektálva dicsekszik, hogy voltak egy világ körüli úton, de nem tetszett.

Ezért jövőre máshová mennek.


Neked ez abbol jott le, hogy nem akarunk megint oda menni ahol mar voltunk? Miert baj az hogy minel tobb helyre el akarunk jutni?

Alapbol irtam hogy lehet ajanlani szep helyeket Spanyol es Franciaorszagban azokon a helyeken kivul ahol jartunk mar.Semmi ertelme nem volt neked ezt leirni, en tanacsokat vartam nem pedig valami randomot aki par egyaltalan nem lenezo mondat utan azt mondja ram es a csaladomra hogy sznobok vagyunk

2019. máj. 28. 18:57
 20/27 A kérdező kommentje:
Van aki szeret minden evben ugyanoda menni nyaralni, van aki nem. Ha te az elobbi vagy, attol meg nem kell az utobbit leszolni.
2019. máj. 28. 18:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!