Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova utazzak el amikor nagyon...

Hova utazzak el amikor nagyon sok helyen voltam mar?

Figyelt kérdés

A szuleim nem szeretnek ugyanoda menni. Voltunk mar Spanyolban, Gorogben, Olaszban, Horvatban, Kinaban, Thaifoldon, Vietnamban, Ciprus, Csehorszag, Dania,Finnorszag, Franciaorszag, Dubai, Hollandia, Kambodzsa, Lengyelorszag,Latvia, Litvania,Malajzia, Szingapur, Marokko, Malta,Monaco,Nemet, Oroszorszag,Szlovenia, Szlovakia,Torokorszag.

Ezeket azert soroltam fel, mert ide nem szeretnenek a szuleim menni meg egyszer. ezen kivul tudnatok ajanlani szep, egzotikus helyeket Europaban?

Talan meg ha tudtok szep szigeteket/varosokat Spanyolorszagban vagy Franciaorszagban, az is johet(de Marseille, Paris, Barcelona, Kanari szigeteken kivul)

Junius vegen mennek 1 hetet.



2019. máj. 27. 22:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

" par egyaltalan nem lenezo mondat utan azt mondja ram es a csaladomra hogy sznobok vagyunk"


Ezt a bizonyítványt, te magad állítottad ki, saját magatokról!!

Amúgy aki valóban ennyit utazott, az nem tesz fel egy ilyen KAMU kérdést.

Na csááá.

2019. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Olaszban (...) merre voltatok például? Mert ha egy Rimini-Bibione-Jesolo trióval azt hiszitek hogy "Olasz" le van tudva, akkor megsúgom, hogy van még bőven látnivaló errefelé ;)
2019. máj. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Kései Sirató ***** válasza:

Svájcban látom nem voltatok, pedig érdemes lenne!


Ezenkívül Ausztriát, Norvégiát ajánlom.

2019. máj. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
52%

Először is te aztán szerencsés vagy hogy ennyi helyre eljuthattál. Sokan még az országot sem hagyták el soha.

Én tudnék egy helyet ajánlani csak az ugye nem külföld hanem Hajdú-Bihar megyében Hajdúszoboszló. Nagyon jó hely, szép és a fürdője díjnyertes.

2019. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom belfoldon mennyit utaztatok, de erdemes elmenni Szilvasvarad es kornyeke, Lillafured peldaul, az Alfold is latvanyos. De amugy ha ennyi helyre utaztatok csak el tudjatok donteni hova szeretnetek, milyen jellegu utazast. Mert az hogy szep nagyon szubjektiv. Szerintem szep Bp, vki szerint meg nem. Tehat hogy annyit irtal szep, az nagyon tag fogalom. Es nem vagyok benne biztos hogy az osszes orszagban mindenhol voltatok. Azt irhattad volna, hogy napon fekudni es pancsolni vagy varost nezni mennetek vagy kirandulni... Akar vissza is lehet menni egy adott orszag mas reszere, elternek a kulturak, szokasok, eghajlat, termeszet...

Na es hogy segitsek is Bulgaria, Szerbia, Ukrajna, Moldova, Portugalia, Svajc, Belgium, Ausztria, Anglia, Irorszag, Norvegia, Svedorszag, Romania, Feheroroszorszag, Lettorszag, Mallorca, Esztorszag... de amugy ha megnezel egy terkepet konnyen latod hol voltal es hol meg nem, konnyen valasztotok uticelt.

2019. máj. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%

Ajánlok én egy igazán egzotikus, különleges helyet. Tudod hova menjetek, ahol még rajtatok kívül nem járt senki?

A Mars-ra. Remélem ott is maradtok!

2019. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Indonézia
2019. jún. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!