Kezdőoldal » Utazás » Európa » Graz vagy Innsbruck az élhetőb...

Graz vagy Innsbruck az élhetőbb, fejlettebb, szimpatikusabb város? Ha válaszhatnátok, hogy hol éljetek a kettő közül, melyik lenne az és miért?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Grazban jó klinika van. Sokaknak ez előny.
2019. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Graz!Vagy Innsbruck sem olyan rossz ha nem zavar hogy ott kb 6hónapig tart a tél
2019. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha két osztrák város közül kéne választanom, akkor felkötném magam. Ausztria a Föld legunalmasabb helye.
2019. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Innsbruck párti vagyok. Tirolban eltem 4 évet. Remek hely sok lehetőséggel. Hideg az tényleg van. De ez legyen a legbagyobb gond. Graz is szuper de ott az emberek annyira idegenkedtek tőlem. Innsbruxkban mindenki befogadott.


Utolsónak annnyit mondanék világutazókémt hogy Svájc vagy Luxemburg ezerszer unalmadabb hely volt. És bármit mondhatsz Magyarország egyre több része is az.pl. Mosonmagyaróvár.

Legjobb hely ahol élni lehet számomra az Köln. Na az a top 1! Tessék megnézni. Harmadik évemet töltöm itt.

2019. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
@4 Ja én a germán országoktól eleve kikészülök, utálom a rengeteg szabályt és a precizitást, szerintem teljesen élhetetlen helyek, nagyjából bármelyik ázsiai országban inkább otthon érzem magam, mint Németországban vagy Norvégiában. Ausztria csak ennek a csimborasszója. Bécs meg ezen belül is a legrosszabb, még a repterüket is utálom megközelíteni, de néha muszáj.
2019. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Ízlések és pofonok kedves utolsó. Ha azt hiszed hogy Németország vagy Ausztria szabályzott akkor igen nagyot tévedsz de persze ha autópályán átutazol akkor lehet hogy szépen szabályozva van minden egyes építkezés. Svájc nagyon szabályozva van azt aláírom. De na...Bécsi reptér szuper hely nekem tetszik.

Ha európán belüli "rendezett káosz" ra vágysz akkor én viszont ajánlom Nápolyt. Kedvenc 3 városom egyike amibe akárhányszor betérek máris elragad a mediterrán hangulat :) Ázsiában na igen....nekem Örményország a legnagyobb pozitív élményem épp azért mert nincs túlszapulva a turizmus. A táj gyönyörű a gasztro szuper. varátságosab arátságosak

2019. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Graz el megy élnék ott 1 évet de egy idő után meg is unom, Innsbruck sokkal jobban tetszik ott akár több ideig is maradnák ott aztán van mit felfedezni.


5# Akkor neked Romániát vagy Bulgáriát javaslom ott aztán nem unalmas az élet.

Nekem mondjuk Horvátország sokkal unalmasabb mint Ausztria vagy Németország, a tengerpart az szépnek mondható horvát barátunknál de nem annyira olcsók a dolog ennyi erővel át megyek Bosanskiba vagy is Boszniában.

2019. jún. 9. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%
@7 Európán belül pont Bosznia a kedvenc országom, ezt követi Ukrajna, szóval tudom :)
2019. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!