Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ballagási ajándékutazás...

Ballagási ajándékutazás barátnőmnek (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
A tavalyi évben gimnáziumi ballagásomra barátnőmtől egy müncheni városnézést kaptam, egybekötve az Oktoberfesttel. Este indultunk Magyarországról (busszal), reggelre megérkeztünk, egy napot ott töltöttünk, majd este indultunk vissza. Árban is nagyon megérte, 15-20.000 Ft között mozognak ezek az utak az utazási irodáknál. Ehhez hasonló utazást szeretnék én is adni neki idén, viszonylag közel és hasonló árban (október-november környékére). Várom az ötleteiteket! Jöhetnek linkek is!

2019. ápr. 16. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Tuttu-frutti szexhajó? Az is ilyen árban van.
2019. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Bónuszbrigádon nézzél szét, szoktak lenni.
2019. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
16%

én Velencét ajánlanám, s azt is karnevál idején.

ha előre foglalsz a következőre, hasonló áron lehet foglalni 1-2 napos buszos utakat.

habár ez februárban esedékes :/

2019. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. és 3.,köszönöm, ment a zöld kéz! Várok még javaslatokat!
2019. ápr. 16. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

Édesem, megpróbálhatnád hogy szétnézel egy repjegykereső oldalon. Pl azair.com épp neked való.

Berlin retúrban 10 ezer per fő egész nyárra.

Ráadásul meg is üthetné a barátnődet a guta, hogy te egy repülőjegyet ajándékozol, miközben ő csak egy szr buszos utat tudott venni sokkal drágábban.

2019. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!