Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen desztináció Burgasz,...

Milyen desztináció Burgasz, Bulgária?

Figyelt kérdés

Szeretnénk június végén - július elején 4-5 napra elmenni repülővel Burgaszba, majd pár napot eltölteni, melynek a fő célja a pihenés (tengerpart). A véleményetek érdekelni, aki tényleg már volt ott és van tapasztalata:

1. milyen messze van a repülőtér a parttól/belvárostól, hogyan lehet eljutni oda?

2. igaz, hogy vannak transzfer buszok (1.) repülőtértől partra, illetve városok között (Burgasz-Várna stb). és azok olcsók? milyen árban vannak? hogyan működik?

3. hova érdemes menni a tengerpart mentén?

4. szálloda inkább, vagy airbnb?

5. milyenek az árak? milyenek az éttermek?

Illetve minden tapasztalatra, élményre, elfogulatlan véleményre kíváncsi vagyok mindennel kapcsolatban!

Köszönöm



2019. jún. 7. 21:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Szívesen fogadok összehasonlításokat más országokkal/városokkal, esetleg más ajánlásokat.
2019. jún. 7. 21:30
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Úgy tűnik, nem igazán gugliztál, pedig enélkül nem fog menni.

Burgasz repter kb 5 perc sétára van a tengertől. Reggel 6-kor elrepülsz, 8-kor már ihatod a sörödet és eheted a péksütit a tengert nézvén.

Igen, vannak buszok, olcsók és jók. Kisétálsz a körforgalomhozt (egy szamár is képes rá) és ott felszállsz a neked tetsző buszra. Burgasz 1,5 leva, Neszebár kb 6 leva. Húsz percnél többet egyikre sem kell várnod.

De tényleg, ez az összes info ott van a neten.

A magyarok többsége északnak húz el, szerintem dél sokkal klasszabb hely. Szozopol, vagy attól délre. Burgaszban át tudsz szállni. De tudod, az én értékelésem kb 50 százalék, itt meg rengeteg szaktudós esküszik az északi all inclusive gettókra.

Helyben is kapsz szállást, neten is lehet. Booking, airbnb mindegy, ami neked tetszik.

Árakat tényleg megtalálod. Mostanában sokat drágult minden, de még mindig normális árban lehet fantasztikus helyekre menni.

Remélem láttad a 4-5000 Ft-os repjegyeket és most veszed a jegyedet.

A többit guglizd ki magad.

2019. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a (kedves) választ, olvasgattam csomó helyen, de emberek közvetlen véleményére voltam kíváncsi
2019. jún. 8. 12:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem a 4-5000 Ft repjegyeket, 30.000-től kezdődnek / fő
2019. jún. 8. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi tavaj voltunk lenn és nagyon klassz volt. Nessebar Beach Südbe mentünk. VÉgig homokos a tenger, sok a program! A hotel választéka nem volt nagy szám, ott is hagytuk pedig nem volt olcsó. Helyette kimentünk a környékre ahol csupa jót ettünk!

Jó lesz meglátod!

2019. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Őszintén érdekelnének a tapasztalataid. Mit értettél meg a tengerből????
2019. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!