Kezdőoldal » Utazás » Európa » Portugália, Algarve régió...

Portugália, Algarve régió tengerpartja milyen meleg augusztusban?

Figyelt kérdés

Tudom, ott az internet és igazából én sem preferálom az ilyen kérdéseket DE


voltam 2016-ban Dél-Spanyolorszában, Costa del Solon tengerparton és nagyon meleg volt.


Portugália déli pártha közel van ide, azonos szélességi fokon és sz előrejelzések 30 C fok körül jósolják.


Tényleg ekkora különbség van?

Mi a tapasztalatotok?


A tenger Costa del Solon hideg volt július végén.

Algarve régióban is ez várható? Konkrétan az ország déli, röviden partszakaszán.


Köszönöm!



2019. jún. 14. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
5%

TMEgpróbálom matematikailag értelmezni a kérdésedet. van egy mintavvételi alapod - ugyan nem arról a helyről ahova mész, hanem úgy sok-sok száz km-rel odébbról. HEgyeken, völgyeken túl, de ez innen magyarországról szerinted nem oszt nem szoroz, mert mindkettő jó messze van).

Aztán rendelkezésedre áll egy statisztika arról, mi a várható érék, és a szórás az adott intervallumra.

Erre te a konkért értékre vagy kíváncsi, mennyi lesz akkor, amikor te arra jársz???,,,,,

Vagy arra vagy kíváncsi, mennyi volt akkor, amikor más járt arra és ebből megalkották az általad (állítólag) már jól ismert statisztikát?

2019. jún. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!