Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Európa

A kérdés

Lovran és Pula között van tömegközlekedés?

Tudja valaki? Hány kuna / út?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Lovran, Pula, tömegközlekedés, utazás, Horvátország, nyaralás

jún. 17. 06:11  Privát üzenet  

A válaszok

Ezt találtam elsőre:

[link]

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 18. 06:21 Privát üzenet
google-Pula-térkép-útvonalterv

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 18. 10:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem nem olyan kell kedves utolsó, hanem olyan vélemény aki már megcsinálta és eltudja nekem mondani. Azon túlvagyok, de nem mindent mutat.

Első, köszi megnézem.

# 3/3Időpont jún. 18. 11:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Augusztusban megyünk Barcelonába,1-2 napot a városban töltünk, majd bejárjuk Costa Brava-t autóval. Érdemes a Barcelonában töltött napokra is autót bérelni?
Hogy jutok el a Thesszaloniki repülőtérről busszal vagy vonattal Katerini-be?
T10-es "BKV" gyűjtőjegyet lehet a barcelonai El Prat reptéren is venni?
Londoni tömegközlekedés?
Bécs - Vienna Pass városkártya?
Londoni tömegközlekedés?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Európa rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!