Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rövidnadrág Londonban?

Kiskoko001 kérdése:

Rövidnadrág Londonban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1 hét múlva megyek Londonba, tehát június végén és az lenne a kérdés, hogy mennyire tanácsos Londonban rövidnadrágban lenni. Előrejelzések szerint 24-25fok lesz de elég sok ember szerint mindenki hosszú nadrágot hord.

Mennyi rövidnadrágot és hosszút vigyek?6 napra megyek



2019. jún. 22. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt vegyél fel, ami kényelmes.
2019. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nem árt a hosszú nadrág. Mert elég szeszélyes az időjárás. Egyik percben izzadsz mert meleged van, a másik percben felveszed a kardigánodat, mert fázol. Meg az a 24 fok sem olyan mint otthon. Itt kint elég szeles. 13 éve alatt még mindig nem tudtam megszokni az időjárást.
2019. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Az a sok ember, aki szerint mindenki hosszu nadragot hord volt mar Angliaban? Igaz en csak 3 eve elek itt es nem Londonban, de gyakran latok embereket tavasszal, osszel es akar telen is rovidnadragban (igaz tulnyomoreszt angolokat). Bar az idojaras valoban nagyon valtozo, nyaron azert esos idoben is nyugodtan lehet rovidnadragot hordani.
2019. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom, más ország, de én Írországban még félmeztelenül sétáló embereket is látok az utcán, ha ne adj isten kisüt a nap...
2019. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet, én Londonban vagyok. Nincs tűző napsütés, meg kánikula, de nem rossz az idő. Itt egyszerűen kevesen hordanak rövidnadrágot, de nem azt jelenti, hogy mert hideg van. Nem szokás, ennyi. Kinézni nem fognak, még akkor sem, ha fecskebugyiba jössz.
2019. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Prince George még sose hordott hosszú nadrágot.
2019. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De a kinti "őslakosok" máshogy vannak szokva, nem olyan fázósok, és egyébként az angol nevelési módszerek sem olyan "mindentől óvni kell a kölyköt, mert úristen tüdőgyulladást kap" stílusúak, mint a magyarok.
2019. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!