Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországi nyaralás buszos...

Görögországi nyaralás buszos grand tours kint mennyibe kerül a dohány áru? Lehet e venni vágott dohányt ár mennyi? Élelmiszert mit érdemes?

Figyelt kérdés

Apartmanban fogunk lakni

Bármilyen infó nagy segítség. Első buszos út.



#GÖRÖGORSZÁGI #NYARALÁS ÉLELMISZER #DOHÁNY.. BUSZOS UTAZÁS #APARTMAN..
2019. jún. 26. 15:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Még valami!! Te milliomos... Azt írod nekem buszos út.. Eddig repcsivel mentem és többet utaztam mint amennyit te fogsz az életben!!! Kívánom juss el a világ minden pontjára.. Mondom buszos út!!! Ja ez A paraszt.!!! Két diplomás!! Mielőtt te engem mérlegre teszel!!...
2019. jún. 26. 17:24
 12/19 icerocket válasza:
80%
Neos Marmaras egy halászfalu szerűség ahol már mindenki idegenforgalomból él, szóval inkább nevezném üdülőtelepnek mint halászfalunak. ezért nem értem a korábbi rögtönítélkező kommentelőt milyen látnivalókról beszél egyéb szövegértési nehézségei mellett
2019. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
13%

Fejenként egy kartont biztos hogy vihetsz, de nem hinném hogy átnéznék a komplett busz poggyászait, úgyhogy ezen felesleges aggódni.

Kaját nem érdemes mert minden tönkremegy a melegben.

2019. jún. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Sok mindent nem szeretnék pakolni..természetesen tudom hova megyünk.. Milyen látnivalók lesznek.. Milyen programokra érdemes menni.. Az ételek és italokkal tisztában vagyok és nagyjából az árakkal.. Az előttem szóló kötekedő ismeretlen hozzaszóló kommentjére már nem reagálok..mert a kérdést nem értette.. Nyilván egy nyaraláson nem veri a fogához a garast senki.. De jó tudni mire számíthat.. Tervezett út. Tehát mindent tudunk hol, mikor, merre milyen programokon veszünk részt ? Sajnálom, hogy egyes embereknek a Google nem igazán jó barátja..Árat kérdeztem konkrétan élelmiszer és dohány miatt.. Igen én dohányzom és nekem fontos az ár! Nem szégyen rá kérdezni, ha valaki nem tud valamit!!! Az már inkább ha negatív számomra, jelentéktelen ember.. Jelentéktelen véleményt ír, ami totál haszontalan!!👌👌👌A többieknek köszönöm szépen a segítséget 🤗🤗
2019. jún. 26. 19:09
 15/19 anonim ***** válasza:
13%
1.40ért is van cigi
2019. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 🤗
2019. jún. 26. 21:59
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

"Bármilyen infó nagy segítség. Első buszos út."


Szia!

Lesz majd néhány meglepi, amire nem árt lelkileg felkészülni.

Az út -valós!- hossza egy igazi tortúra lesz.

A többi utas -akik ugye nem a felső 10ezerből kerültek ki- viselkedésének és a szagának az elviselése szintén igazi kihívás lesz.

Arra is készülj fel, hogy rögtön az induláskor közlik, hogy a wc-t tilos használni. (E hírtől azonnal mindenkinél beindul a wc-zhetnéke.)

Viszont a benzinkút ahol megáll majd e célból a busz, ott szintén lesz már 10-15 másik busz és 100 méteres sor a wc-k előtt. Itt a nők többnyire megrohamozzák a férfi wc-ket is.

Wc-s élményetek lesz majd Görögországban is, mert a sz@ros wc papírt tilos a fajanszba dobni. Ehelyett egy erre a célra rendszeresített papírkosárban nézegetheted, hogy ki milyen színűt nyomott ki aznap magából...

stb...stb...

2019. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
a 17-es válaszadó pontosan leírta, miért csak a magyar Paraszt megy Busszal görögországba. De tényleg haver, ha leteszed a cigit, megpróbálsz értelmes lénnyé válni, előbb kérdezel, utána utazol, segítünk, hogy értelmes müdon utazz.
2019. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a parasztozást, egyébként Budapesti vagyok. Míg egy német kórházban dolgoztam, jobb utakra futotta, évente akár többször is. Láttam durvább körülményeket Törökországban, Indiában, Vietnámban meg Kínában, sehol nem haltam bele. Most sem érdekelnek a körülmények különösebben, végig buszozhatok a Balkán félszigeten, én ezt a részét is nagyon várom. A migránsoktól sem félek, érdekes ezt senki sem hozta fel. A dohányzás az én dolgom, erre jobb érvet nem tudok felhozni, de pl alkoholt és üdítőket soha nem iszom "haver". Tehát disznótorost ne vigyek. Ok, nem viszek.
2019. jún. 29. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!