Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek ilyen helyzetben...

Szerintetek ilyen helyzetben mit kell teni? Történt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Vonattal utaztam , kabinos fülkék voltak.Megáltunk az egyik állomásnál és ott felszált több cigány és hozánk ültek be a kabinba.Mivel én a fogszabályzóstól tartottam haza el kezdtek kellemetlen kérdéseket kérdezni a fogszabályzóval kapcsolatban.Ha tovább vagyok a vonaton mint 30 perc tuti megpróbálták volna elcsórni.

2019. júl. 5. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogszabályzót a szádból?
2019. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De azt ugye elmagyaráztad, hogy ez csak a te fogsorodra jó, és lehet, hogy drága, de eladni nem lehet, mert nincs ember, aki ezért pénzt adna?
2019. júl. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogszabályozót elcsórni? Ne már. Az esetleg nem fordult meg a fejedben, hogy pusztán kíváncsiskodtak, csak ugye mashogy vagy leginkább sehogy sem voltak szocializálódva, ezért nem fogták fel hogy ezt így nem szokás, és kellemetlen neked. Ha el akarják lopni, amúgy sincs értelme ilyen feltűnően érdeklődni.
2019. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért kellett volna bármit is tenni? Nem történt semmi
2019. júl. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!