Kezdőoldal » Utazás » Európa » A párizsi disney land-ban és...

A párizsi disney land-ban és a parc asterix-ban menyire használható az angol?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy ezen két parkban el lehet e bdogulni csak angol nyelvtudással. Pl:. Jegyet venni,Kaját és üditőt/italt venni,Különböző atrakciókhoz jegyet venni(pl hullámvasutak). Ki vannak-e irva a dolok angolul is , az ozz dolgozók tudnak válaszolni a kérdésekre ha angolul teszem fel őket(pl érdeklődni hogy mi merre van ha a térkép régi lenne meg ilyesmik). + Ha lehet irjátok le a véleményeteket a 2 parkról , melyik tetszett meg miért , stb. Válaszokat előre is köszönöm :D

2019. júl. 15. 16:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha lehet olyanok irjanak akik már voltak valamelyikben.
2019. júl. 15. 22:12
 2/6 anonim válasza:
100%

Kiskoromban voltam a párizsi disney landben, a szüleim nem tudnak franciául, angolul se profin, de elboldogultak a angollal, ha jól emlékszem. Jegyet vettek, kajálni is tudtunk bent. Pláne, hogy azért a disney land eléggé turistákra is épít, mivel nem mindenhol van disney land, ezért evidens hogy jön oda sok külföldi. :D


Nekem gyerekként hatalmas élmény volt, rajta is van a bakancslistámon, hogy visszamenjek oda.

2019. júl. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Gondolom nagy dolog volt az életedben hogy megtanultál pár szót angolul.

Mielőtt felháborodnál elmondanám, hogy az ismerőseim gyerekei odakint, már az óvodában 3 nyelven beszéltek alapból.


Az más kérdés, ha egy francia nem szólal meg angolul.

Viszont egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem is tud.


Amúgy jól tudsz majd boldogulni az angoloddal.

Ha szeretnéd megúszni a nagyobb tömeget a Disney-ben, érdemes lesz nyitásra menni.

(A Metro pont odavisz.)

2019. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves második , nemcsak angolul beszélek , csak éppenséggel a francia szerintem egy ronda nyelv , és helyette inkább Spanyolul

kezdtem el tanulni.

2019. júl. 18. 00:55
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Mindkét parkban boldogulsz az angollal.

A lányom egyetemi vakációi alatt Disneylandban dolgozott, ott is, de a Parc Asterixben is első feltétel az angoltudás volt.

2019. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. júl. 20. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!