Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarország túl szürke...

Magyarország túl szürke nekem. Nem találok semmi indokot, amiért érdemes lenne ittmaradni. Voltam külföldöm, Anglia, Amerika. Hogy is mondjam ahhoz képest ez az ország csak egy putri és sajnos rossz irányba tart. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Akkor miért jöttél vissza? Vagy ez volt a mai dicsekvés adagod?
2020. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Én is voltam, sőt még olyanabb országokban is... Nem maradnék ott. Ha elszáll az újdonság varázsa és a dolgok mögé nézel, ott sem fenékig tejfel az élet. Sőt...
2020. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az a véleményem, hogy egy nagyon gyenge bértroll vagy.
2020. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ezek szerint még nem fedezted fel Magyarországot. Nem baj, gyere ide és nyitott szemmel, nyitott szívvel járd végig. Persze, nem a világ legjobb helye, de hogy szürkének sem szürke, abban egészen biztos vagyok. Várunk !
2020. jan. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Lassan 90 országot megjárva nyugodtan mondhatom, hogy ha valami szürke és rossz hely, akkor az pont Anglia. Rettenetes klíma, az sokadgenerációs angolok igazi hisztigépek, én nagyjából csak bevándorlókkal spanoltam abban az összesen 6-7 hétben, amit ott töltöttem üzleti- és magánutakon. Az USA is a legutáltabb országaim között van és jártam az összes nagyobb régióban, vidéken és nagyvárosban egyaránt. Fegyverkultusz, szegényeket az út szélén hagyó szociopátia, a hadsereg dicsőítése, ahol meg ez nincs, onnan csak simán hiányzik a más kontinenseken megtalálható ezredévnyi történelem.

Magyarország kategóriákkal jobb hely bármelyiknél. A pénz nem minden, sokkal boldogabban lehet élni egy csomó szegény és rossz infrastruktúrájú országban, mint mondjuk Luxemburgban, ahol keresel ugyan egy zsák pénzt, de nincs életed és egész nap lesheted a szürke eget meg töltheted az időt a drága albérletedben, mert az eső miatt semmi kedved kint lenni.

A rossz irány kérdéses, személy szerint a jelenlegi kormányzati irányvonalat le se köpném, de a direktívák ellenére egyre több a világra nyitott és kedves magyar.

2020. jan. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Több száz helyet tudnék neked mutatni hazánkban, amiről még csak nem is hallottál és fantasztikus. De ha neked túl szürke, akkor ez a versrészlet nem neked szól:


A nagy világon e kivűl

Nincsen számodra hely;

Áldjon vagy verjen sors keze;

Itt élned, halnod kell.

2020. jan. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Itt élned, s halnod kell.
2020. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Itt élned, s halnod kell. - nincs s!


Szia kérdező! Jó utat, nincs rád szükségünk.

2020. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
3-asnak üzenem hogy nem vagyok bértroll...bármennyire is azt hiszi.
2020. jan. 24. 16:49
 10/13 A kérdező kommentje:

Az ezredévnyi történelem nem tudom miért olyan fontos. Egyébként ott is volt történelem. Ha pedig Dél Amerikába mész vannak érdekes történelmi dolgok, piramisok, Nazca vonalak stb. Mayák, Aztékok, Inkák.

Az embereket az út szélén hagyó politikáról pedig inkább nem beszélnék...mert az nálunk is nagyon jellemző.


Viszont a legszembetűnöbb az hogy ennyi rosszindulatú embert még nem láttam mint itt... na hagyjuk is. Amerikában bármely boltba, étterembe bemész mosolyognak rád, segítőkészek az eladók, mert hogy ez a munkájuk. De amikor itthon bemegyek teljesen mindegy supermarket, ruhabolt vagy akár étterem 90 %-ban komor, mérges, búval b....tt személyzetet látok, akiknek fájdalom az hogy ki kell szolgálni a vevőt. És ne gyertek azzal, hogy nincsenek megfizetve meg stb, egyszerűen ilyen a mentalítás és kész, sajnos...


A kommentelőnek pedig aki üzente, hogy Jó utat, nincs rád szükségünk, köszönöm a jókívánságát, még több százezer honfitársammal együtt akik már kint élnek vagy ki szándékoznak menni.

2020. jan. 24. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!