Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nem ciki manapság egyedül utazni?

Nem ciki manapság egyedül utazni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokat gondolkodtam már azon, hogy el ennék egyedül valahova egy kis wellness-re Magyarországon. Voltam már egyedül külföldön is mégis kicsit kellemetlenül érzem magam a témával kapcsolatban. Tudom, hogy mások véleménye nem számít ha valamit szeretnénk akkor azt véghez kell vinni és kész. Viszont mégis érdekelne, hogy a szálláshelyek, hogy viszonyulnak ehhez. Sajnos a baráti társaságom jó része dolgozik nincs olyan helyzetben vagy egyszerűen csak nem akar menni vagy szabit áldozni ilyenre. Párom nincs így marad az egyedül utazás. Nem szeretnék semmiből kimaradna csak azért mert jelen pillanatban ilyen helyzetben vagyok. Szóval nem tudom, nektek mi a véleményetek/tapasztalatotok ezzel a témával, a szállások, az ottani vendégek hozzáállásával kapcsolatban?

Köszönöm a válaszokat!

24\L



2020. jún. 8. 20:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki hogy 24 évesen még a "ciki" korszakban vagy. Mint ahogy magad is lírod, nem éri meg csak azért kihagyni bármit, mert nincs aki veled menjen.
2020. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerzel eny n......nit
2020. júl. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!