Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Megéri Magyarországra költözni?

Megéri Magyarországra költözni?

Figyelt kérdés

Vajdaságból költöztünk 2 éve a barátommal Ausztriába,mert jó munkalehetőséget kapott. Én jelenleg pénztárosként dolgozom.

Sajnos nehezen tudok beilleszkedni,utálom a németet,félek munkába menni,rosszul alszom.

Rengeteg a bevándorló es az ijesztő alak. Nem találom a helyem itt. Ha lehet,ki sem megyek az utcára. Azon gondolkodtunk,meg-e érné Magyarországra költözni,egy szép kis környékre,ahol később családot alapíthatunk? A barátom saját vállalkozást nyitna,ő víz-gáz-fűtés szerelő. Kifejtenétek a véleményeteket? Előtte nem éltünk Magyarországon még sosem. Előre is köszönöm a válaszaitokat.



2021. okt. 19. 08:55
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

19/ Neked sajnos valami nincs rendben az életeddel,sajnállak.

Szép estét:)

2021. okt. 22. 22:50
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Mint a kérdésed és a válaszaid is mutatják, neked meg minden rendben van vele. 😂
2021. okt. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
89%

Én Nyugat-Magyarországot ajánlanám. Onnan könnyen be lehet járni Ausztriába dolgozni osztrák bérért, amit elkölthetsz magyar árakon. Így magasabb életszínvonalon tudsz élni, mintha Ausztriában élnél. A szolgáltatások és egyebek semmivel sem rosszabbak itt.

Én egyébként szegedi vagyok, de nem ajánlom a várost, mert munka nincs sok és keveset fizetnek. Bár Szerbiánál ezerszer jobb.

2021. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!