Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Veszélyes egyedül a Pilisben...

Veszélyes egyedül a Pilisben túrázni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 19. 19:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Igazság szerint veszélyes bárhol egyedül túrázni.

Elég egy bokaficam - és máris jól jönne a segítség.

2021. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Nem szerencsés sehol sem. Ne térj le a turistautakról, valaki tudjon róla, hogy merre akarsz menni és ne változtass rajta! Beszéljétek meg, hogy ha X ideig nem jelentkezel és ő se tud elérni akkor kezdjen el óbégatni. Feltöltött mobil, elemlámpa stb. legyen nálad.
2021. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Ezek jogos felvetések, de azért összességében nem mondanám, hogy veszélyes (a kijelölt utakon).
2021. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Ismerősöm kijelöl úton törte el lábát, több, mint hat órába telt, míg lapos kúszásban elért egy lakott majort.
2021. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
#4: Az kemény. Jönnek a hidegek, kihűlsz. Ezért írtam a 2-esben, hogy valaki tudjon rólad, hogy merre keressenek. Legyen nálad energiaszelet vagy legalább csoki, folyadék és várod a mentősereget.
2021. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Pilisben sehol es soha nem vagy egyedul ... eddig barmerre jartam, perceken belul talalkoztam futoval, kerekparossal, kutyassal, kiranduloval, favagoval es erdesszel. Pilis kozkedvelt kirandulohely, nyugodtan indulj neki egyedul.
2021. okt. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem veszélyes, mondom ezt annak ellenére, hogy többször túráztam egyedül a hegyekben gyalog is, és kerékpárral is.

Nemcsak a balesetek, hanem a vadállatok és a rossz szándékú emberek miatt is.

Nekem eddig nem lett bajom, de amikor egyedül vagyok az erdőben, néha megfordul a fejemben, mi lenne ha ez meg az történne, és olyankor nagyon gyorsan hazafelé veszem az irányt.

Nagyon szeretem a természetet, és egy kicsit egyedül lenni, ezért mászkálok magamban.

2021. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%

Mitol kellene felni? Veszelyes vadallatok Magyarorszagon nincsenek! A turista utvonalak ki vannak epitve rendesen! Kis orszag vagyunk, par perc jarasnyira van egy telepules.


Szoval aki fel, az nem szazas agyilag es lelkileg sem :)))

2021. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
13%

#9: "A turista utvonalak ki vannak epitve rendesen! Kis orszag vagyunk, par perc jarasnyira van egy telepules."


A turistaútvonalak nincsenek kiépítve, max jelölve, az se mindig rendesen. Nincs pár percre egy település mindenhol, pláne, ha azt se tudod, merre menjél. A János-hegytől komolyabb túrán gondolom még nem voltál.

2021. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
#9: Nincsenek veszélyes vadállatok? Mondd ezt annak, akit kergetett már meg vaddisznó. Az elvadult, kóbor kutyákról nem beszélve. Volt már hozzá "szerencsém".
2021. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!