Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a legrosszabb megyeszék...

Melyik a legrosszabb megyeszékhely?

Figyelt kérdés
Úgy összességében, pl: élhetőség, közbiztonság, szépség és ilyenek alapján.

2021. okt. 27. 15:40
A kérdező szavazást indított:
Miskolc
Zalaegerszeg
Tatabánya
Szolnok
Nyíregyháza
Kaposvár
Salgótarján
Békéscsaba
Kecskemét
Szekszárd
27 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Pécs
2021. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
"Tatabánya, otthona a nyomornak. Nem való az ínyenceknek csak az edzett gyomornak"
2021. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Látom Salgótarján vezet, amit meg is értek, de én valamiért bírom. Szerintem Tatabánya rosszabb. De összességében ezeknél vannak rosszabb városok pl Ózd vagy Záhony.
2021. okt. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Salgótarjánt picit menti az amúgy tök szép természeti környezete, Szolnok viszont gyakorlatilag csak egy kigömbölyödött paneldzsumbuj az ország egyik leguncsibb részén.
2021. okt. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

4:

Viszont Szolnokon arányaiban is több a munkahely.


Én írtam 1-esben Pécset. Nos, Pécs az ország egyik legszebb városa épített környezet és fekvés szempontjából is, de gazdasági, társadalmi szempontból nagyon lent van.

2021. okt. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Salgótarján amúgy egészen szerethető város lenne, ha nem lenne ott az a baromi sok újmagyar.


Lepukkant posztszoci hangulata van, de vannak kifejezetten szép részei, és szinte mesebeli környezetben található. Sokkal jobban fel lehetne fejleszteni turisztikailag.


Nagyon kiesik a vérkeringésből, csökken folyamatosan a lakossága, de ez az egész Nógrádi részre igaz.

2021. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kaposvár, azon e helyen konkrétan nem történt meg a rendszer váltás

Levan maradva nagyon,

Turisztika szempontjából egy nagy nulla

Munkahely szempntjából van valamennyi de a város fele a videóton ipari parkban dolgozik vagy a teszkóban

Kikapcsolódás szempontjából van egy jó fürdő,

Megyeszékhely létéhez képest csak egy 3 csillagos hotel van a főtéren pedig már 5 éve igérgetik a 4 csillagos hotelt a fürdő mellé amit a Lölő biznisz birodalma fog építeni, sehol sincs a hotel.

2022. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 titfan válasza:
100%
Kaposvár, egyetértve a 7-essel.
2023. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!