Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik Budapest legdurvább...

Melyik Budapest legdurvább lakótelepe? Van a XIV. kerületi, herminamezőinél durvább, félelmetesebb?

Figyelt kérdés

Életemben először mentem busszal gyöngyös felé az m3-as autópályán, meg soha nem voltam arra eddig, ott láttam meg életem eddigi legdurvább lakótelepét a Kacsóh Pongrác úton… nem is tudtam hogy Pesten is van ilyen tipikusan durva és depresszív, mint ami kelet Európával kapcsolatban terjed. Nagyon félelmetes volt.

Tud valaki még ennél is durvábbat, vagy az a leginkább tipikusan poszt szovjet és depresszív? (Aki volt már ott és tudja hogy melyikre gondolok, képet nem találtam a neten)


2022. nov. 4. 19:02
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
A Kacsóh Pongrácz úti még csak nem is "szürke" különösebben. Igazából semmi extra nincsen benne hasonlóak vannak szinte bárhol. Komolyan én egyáltalán nem értem a kérdező (ál) rettegését. Valami párhuzamos univerzumban utaztál?
2022. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

21, fogok akkor csinálni pár képet az útról és belinkelem ide, ha ennyire hihetetlen hogy milyen telep van ott és hogy mire gondolok

Pontosan kicsit más univerzum hatása volt, azért is lepődtem meg

2022. nov. 5. 11:45
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez lenne az?


Le van potyogva a vakolat pár helyen, de ha megnézed a legtöbb lakásban új nyílászárók vannak. Itt inkább csak arról van szó, hogy nincs normális közös képviselő vagy a lakástulajdonosok nem akarnak közös költséget fizetni.

2022. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
#23 Ja mondjuk ez a ház tényleg okádékul néz ki, de ez sajnos Budapesten és országosan is általános, ha valamiért nincs jó közös képviselet vagy pénz.
2022. nov. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Na erre már emlékszem, hat ha szerintetek ez nem poszt apokaliptikus 10 percre a belvárostól kifelé jövet, akkor nem tudom mi az :D

De az egész környék ilyen, ennél voltak meg durvább házak is

De ha tű élnétek itt szívesen, lelketek rajta :D

2022. nov. 5. 12:34
 26/35 anonim ***** válasza:
93%
Ne hazudd már azt, hogy jártál brazil favelában, ha egyszer Zuglótól is félsz, bakker! 🤣🤣🤣
2022. nov. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Kva sok értelme lenne gyakorin flexelni Brazíliával

Nem az űrben van, könnyen ki lehet jutni

Elhiheted hogy csak a “szélén” voltunk ahogy mondtam helyi lakossal

2022. nov. 5. 12:59
 28/35 anonim ***** válasza:
86%

Ez az érzékeny lelkű biztos nem volt durvább helyen.

Már kikapták volna a szerveit.

Magyarország az egyik legbiztonságosabb hely.

2022. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Azért közel sem az egyik legbiztonságosabb lol

Főleg egy bizonyos etnikum mellett

Már a Westendben jönnek keregetni az érkező közepén

2022. nov. 5. 13:47
 30/35 anonim ***** válasza:
92%
Azonos jelentés tartalommal használod a posztapokaliptikus és a gettó szót, pedig semmi közük egymáshoz. Az a lakótelep egy teljesen normális környék. Te életedben egyszer láttad buszról 3 másodpercig, úgy hogy a háromnegyedét kitakarja a fal és közlöd, hogy az egy kőkemény gettó. Egyáltalán nem tartozik Pest veszélyes környékei közé, és mivel sok a fa a házak között még csak nem is depresszív. Tiktokon sok ilyen videó van poszt szovjet országokról, gondolom erre izgultál rá. Életedben először buszoztál Pestről gyöngyösre, lakótelepen még soha nem jártál, sokkot kapsz a Kacsóh Pongrác emeletes házaitól de te volt Brazíliában, ahol egy helyi lakos elvitt a favelákba. Oltári fazon vagy! Kezdjük ott, hogy elmeséled Gyöngyösről hogy utaztál Brazíliába. Nem, ne azt mondd, hogy repülővel/hajóval. Részletesen!
2022. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!