Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik Budapest legdurvább...

Melyik Budapest legdurvább lakótelepe? Van a XIV. kerületi, herminamezőinél durvább, félelmetesebb?

Figyelt kérdés

Életemben először mentem busszal gyöngyös felé az m3-as autópályán, meg soha nem voltam arra eddig, ott láttam meg életem eddigi legdurvább lakótelepét a Kacsóh Pongrác úton… nem is tudtam hogy Pesten is van ilyen tipikusan durva és depresszív, mint ami kelet Európával kapcsolatban terjed. Nagyon félelmetes volt.

Tud valaki még ennél is durvábbat, vagy az a leginkább tipikusan poszt szovjet és depresszív? (Aki volt már ott és tudja hogy melyikre gondolok, képet nem találtam a neten)


2022. nov. 4. 19:02
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Fu mennyi frusztrált fazon van itt 😂

Mikor használtam azonos jelentéstartalommal a gettó és a posztapokaliptikus szavakat barátom?

De nyilván egyébként semmi esély arra hogy egy apokalipszis után gettóvá váljon az egész föld pl? Ha már nagyon kötekedni akarunk

Van is ilyen témájú sci fi


Olyan szinten összefüggéstelen dolgokat írsz hogy szetrohogom magam a kommenteden

Mert szerencsétlen gyöngyösieknek a te logikád alapján semmi esélyük nincs utazni? 😂

Ha vidéken szuletsz akkor max a keleti meg az aréna pláza adatik meg karácsonykor?

Te jól vagy ilyenkor?

Elárulom a Mexikóvárost körülvevő favelaban is voltam már… az meg durvább volt, mert a rioiról tudtam hogy ott van, de a mexikoi ugyanúgy nézett ki, azon meglepődtem

Vagy ide csak havi 150kért dolgozó gyári munkások írhatnak?

2022. nov. 5. 14:14
 32/35 NTBS ***** válasza:
100%
Nem tudom, de az általad leírt helyek nem gettók.
2022. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
50%
Lőrinci. Csepeli, kőbányai, angyalföldi.
2022. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Kőbánya,Újpalota,Havanna lakótelep ilyenek de van egy csomó még.
2022. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
32, számomra az említett telep volt a legdurvább eddig amit láttam Bp-n
2022. nov. 26. 18:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!