Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egyedül utazgatni? Érvek és...

Egyedül utazgatni? Érvek és ellenérvek ?!

Figyelt kérdés
Volt már veled úgy hogy szívesen elutaznál egy hosszú hétvégére vagy akár több napra de úgy érzed hogy egyedül nincs kedved még akkor sem ha csoportos utazásról lenne szó?! Eleve a buszon idegen mellé ültetnek, a szállodai szobát idegennel kell megosztanod, tárlatvezetésen kullogsz a többiek mögött magányosan. Volt már valaki egyedül szervezett utazáson?

2023. ápr. 20. 11:25
1 2
 1/11 BeefEater ***** válasza:
97%
Ha a szállodai szobámat meg kell osztani egy idegennel akkor nem megyek. Utaztam már egyedül, nekem jó volt az is.
2023. ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Szervezett utakra nem járok, maximum féláron elintézem magamnak, csak Észak-Koreában és Türkmenisztánban voltam szervezetten, mert máshogy nem nagyon lehet. Semmi gond nincs az egyedül utazással, úgyis talál az ember mindig valakit.
2023. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Én imádok egyedül utazni, néha sokkal jobb, mint társasággal. Szervezett utakra nem járok, mert semmi olyat nem tudnak nyújtani amit ne tudnék százszor jobban megszervezni. Ha utazás közben társaságra vágyom, akkor arra ott a couchsurfing vagy a hostelekben szállás (a legtöbb hostelben van egyágyas szoba is, így nem kell szobatárs sem). Volt pár olyan ország, ahol helyben vettem részt szervezett túrákon, kirándulásokon, ott is lehet másokkal beszélgetni, bár amikor egyedül utazom akikor ritkán vágyom erre.
2023. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Szeretek egyedül utazni, de nem ezeket a csoportos utazásokat nem szeretem. Az tök okém ha valaki ezeket preferelálja, de nem tudok melette és ellene szóló érveket mondani ha a kérdés a csoportos utazásokról szól.
2023. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Embere válogatja, egoistáknak, aszociálisoknak biztos álomszép. Aki normális, annak meg kb. az ér a legtöbbet, hogy van kivel megosztani az élményeket és plusz élményeket ad a társaság.
2023. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Mindig egyedul utaztam. szervezett utakon is voltam, de olyankor kifizettem az egyagyas felarat, nem fogok idegenekkel egy szobaban aludni
2023. ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket.

A többség az egyedüli utazásokat preferálja úgy látom.

2023. ápr. 21. 16:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem preferálom, csak ilyenre is igényem van. Szeretek a párommal utazni, szeretek a barátaimmal utazni, tök jó élmény, de teljesen más, mint egyedül. Mindhárom fajta utazást igénylem, mert más élményt nyújt. 3as vagyok
2023. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
3-as. Köszönöm a válaszaidat. Megkerdezhetem merre jártál akár belfölfld akár külföld. Melyik utazás fogott meg a legjobban?
2023. ápr. 21. 18:09
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mellette a legfőbb érv, hogy nem kell senkihez alkalmazkodni (igények, rigolyák, érdeklődési kör stb.), magadnak osztod be az idődet.

Ellene lehet érv, hogy veszélyesebb (esetleg), többletköltségekkel járhat, bármilyen probléma merül fel, azt neked kell megoldani.

2023. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!