Kezdőoldal » Utazás » Európa » Alicante vs Malaga?! Mik az...

Alicante vs Malaga?! Mik az érvek, ellenérvek?

Figyelt kérdés
Bármilyen szempontból érdekelnek az érvek,ellenérvek azoktól,akik jártak már ezeken a helyeken! :)
2018. jan. 30. 08:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Malaga az rövidebb.
2018. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez is Te vagy? Ha igen, akkor nem értem, miért kérdezel még egyzser, ha nem Te vagy, akkor meg elolvashatod a választ :-)


Amúgy meg Malaga. Az érvem: mert ott még nem voltam :D

2018. jan. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2018. jan. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Láttam,hogy valaki már kérdezett hasonlót,és elolvastam.Viszont nekem Barcelona nem jön számításba,és nem is ugyanaz a kérdésem,mint abban a kérdésben,ahogy láttam.Nem tudok dönteni melyik hely legyen,mindkettő helyre régóta vágyom,ezért érdekelnének az érvek és ellenérvek.
2018. jan. 30. 09:21
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Na jó, akkor válaszolok normálisan is (én írtam, hogy Malagában nem voltam)

Alicante-ban viszont voltam, nem rossz, nem rossz, ha nyaralni akarsz menni, akkor nagyon szép tengerparti részek vannak, de számomra nem volt egy olyan nagy durranás. Igaz, "csak" 3 napot voltunk, nem tudtunk mindent megnézni, meg azt sem mondanám, hogy nem mennék vissza, de ha választani lehetne, mindenképpen Malaga.

2018. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
56%
En eltem Alicanten egy huzamosabb ideig, imadtam. A tengerparti reszek szerintem gyonyoruek, az idojaras nyaron meg egy alom. Malagan nem voltam, de nagyjabol jokat hallottam onnan is:)
2018. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Mindkét város nagyon szép. De Málaga az nagyságrendekkel más. Biztonságos város, nincsenek mindenfelé csövesek, meg kéregetők. Alicante-ben ez nem mondható el. Szerintem ez lehangoló benne. Ettől még persze szép város érdemes megnézni. Sőt ha teheted nézd meg mindkettőt. De Málaga az egy csoda. Az erőd, a kikötő éjszaka, a tengerparti sétányok, az óváros na és az andalúz mentalitás. Én Málaga-ra szavazok egyértelműen.
2019. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Voltam szinte minden Spanyol nagyvárosban és Malaga jobb mint Alicante.
2021. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Voltam mindkét városban, egyértelműen Alicante a favorit nekem
2023. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Alicante mellett érv hogy a környezetében gyönyörű strandok vannak: Benidorm, Altea, Calp. Ellenérv hogy a város megunható egy nap alatt. Alicante nem számít nagyvárosnak spanyol viszonylatban.


Malaga az ötödik legnépesebb spanyol város, az elővárosaival kb. 1 millió ember él ott. A belvárosában rengeteg látnivaló van. A környéken több lehetőség van látogatásra. A tengerpartok arrafelé nem olyan szépek.

febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!