Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért szeretik az osztrákok...

Miért szeretik az osztrákok annyira a Balatont?

Figyelt kérdés
Egy osztrák/német/svájci tóhoz képest a Balaton koszos, büdös. Az egész infrastruktúra elavult, ráadásul már egyáltalán nem olcsóbb az étkezés és szállás, mint Ausztriában. Miért szeretik mégis ennyire a külföldiek a Balatont?
febr. 17. 06:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Mert nekik nincs. Közel van. Nekik olcsó.
febr. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
A csóró külföldiek szeretik, mert az otthoni helyekhez képest olcsó, a víz meleg és a helyiek hasraesnek elöttük
febr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez ilyen régi berögződés nekik. Ha megnézed inkább az idősebb korosztály jár.
febr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Régen itt találkoztak a kommunizmus miatt szétszakadt családok ma meg maximum a megszokás miatt meg mert a balcsin annyi egy 4 csillagos szálloda all inclusive mint a Hallstatti tónál egy 16 ágyas hosztelszobában egy ágy.
febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
4: ez így volt régen, ma már nincs komoly árkülönbség.
febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Akkor valóban csak a megszokás lehet.

Én már régen voltam, akkor nem figyeltem, hogy főleg az idősebbek járnak.

febr. 17. 12:20
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem is járnak sokan Ausztriából a Balatonhoz akkor inkább Horvátország.Jobbak a körülmények az ár még bitang a balcsinál.
febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem szeretik "annyira" vannak osztrákok, akik a Balatonra is mennek. Közel van, olcsóbban ki lehet hozni. Egyáltalán nem büdös, koszos.
febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más a feelingje mint az ottani tavaknak
febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában nem sok kis mélységű, meleg vízű, nagy kiterjedésű tó van. Az nem igazán jó strandolásra, ahol 5 méterre a parttól már 3 méter mély a víz és a felszínen is alig 15 fokos a nyár közepén.
febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!