Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova lehet menni 7-9 hónapos...

Hova lehet menni 7-9 hónapos babával nyaralni?

Figyelt kérdés
Most még csak 10 hetes a kislányunk, de nyáron szeretnénk elmenni vele nyaralni. Konkrét tippeket várok, településre szállodára, ne csak annyit írjatok, hogy pl. Balaton. Olyan helyre szeretnénk menni, ami kisbabával is nagyon kényelmes, ami nekünk és neki is kikapcsolódás.
2009. jan. 6. 18:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Sehova! Ha vállaltad a gyereket akkor vállald azt is, hogy lemondasz ilyen dolgokról egy ideig. Nem kell szerencsétlent hurcolászni a 40°C-ban.
2009. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
62%

Azért a sehova mégiscsak durva.


A közelben biztos van vmi strand, oda szerintem nyugodtan el lehet menni a babával.

2009. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%

teljesen egyetértek az elsővel, szerintem is ki lehet bírni mondjuk 1évet nyaralás nélkül. rendszeresen látom a szenvedő gyerekeket az idegbeteg szüleikkel nyaranta. és látszik hogy egy rakás pénztelköltöttek hogy szarul érezzé magukat.

ja, és amellett hogy a babások szarul érzik magukat, ráadásul mások is szarul érzik magukat mivel a gyerek egyfolytában üvölt, és mindenki halálosan meg van fenyegete hogy 9 után meg se merjen szólalni.


ha a többieket nemtartod tiszteletben, legalább magadat ne kínozd. vegyen ki az apuka egy hét szabit, és legyetek otthon, ez is pihenés. egy napra el lehet menni a strandra, meg állatkertbe. nagyszülőkhöz lepasszolni kicsit két napra, nem kell feltétlenül elrángtni a babát egy több napos kirándulásra valami vadidegen helyre. szerintem több értelme lenne állatkertbe vinni, vagy strandra.

2009. jan. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
ja és még annyit, hogy fogsz találni ezernyi baba-barát helyet, de én még nem voltam olyan helyen ahol adtak személyi bébiszittert.
2009. jan. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát, de jót röhögtem rajtatok! :) Tiszta hülyék vagytok. :)

Mindegy, újra rá kellett jönnöm, hogy ez az oldal másra nem jó, mint hogy emberek kiéljék a cseszegetési vágyukat, dühüket.

Te nyugodtan ücsöröghetsz otthon a gyerekeddel, aki szerintem nincs is, de én nem fogok.

2009. jan. 7. 08:27
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem cseszegetés, csak őszinteség. Nyugodtan menj el, de a gyereked BIZTOS, hogy rosszul fogja érezni magát. Gondolj már bele! Tényleg szokott lenni már lassan 40 fok is! Én is szoktam látni, hogy a tópartra kihozzák szerencsétleneket a dög melegbe, szerinted ez jó neki? Ne csessz már ki a saját gyerekeddel ha lehet.
2009. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Én úgy gondolom, hogy ha valakinek gyereke születik, nem arra kárhozott hogy sehova se menjen. Örömmel látok olyan szülőket, akik a párhónapos gyerekükkel a hátukon várost néznek. Sőt kempingben is láttam már csecsemőket.

Ha megírod hogy mire gondolsz, szállodára, panzióra, hegyvidéken, vagy vizparton, szivesen válaszolok. Ird meg azt is hogy hol laktok, és milyen távolságra gondolod az utazást.

2009. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ezek szerint mégis érdemes kérdezni ezen az oldalon!

Elsősorban Nyugat-Magyarországban gondolkodom, mert Vas megyeiek vagyunk. Tegnap egyébként találtam is 2 zalai hotelt. Mi szeretünk kirándulgatni is, nem vagyunk azok a tipikus parton döglő típusok, így nem ragaszkodom a vízparthoz, de azért az is legyen a közelben, hogy egy napos kirándulásként legalább az is legyen.

Szállást illetően kb. 3 csillagos, kényelmes legyen mamának, babának. A kempinget szeretem, de azért ennyire pici babával még nem akarok oda menni. De ha jó bungalós kempinget tudsz, az is jöhet.

Még egyszer köszi!

2009. jan. 8. 09:33
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem fontossági sorrendben: Zalakaroson a Belenus Hotel. A Karos Spa is jó, vagy a MenDan, de ez a kettő négycsillagos és jóval drágább. Hévizen is nagyon jól lehet gyerekkel pihenni pl. a Kalma hotel. Van egy szuper hely Héviz mellett Dobogómajor (www.clubdobogomajor.hu) nézd meg ezt is, ott minden van.

Lipóton Orchidea hotel. Hangulatos falu a Szigetközben. Mosonmagyaróváron: Thermal Hotel, vagy a Termal Hotel Aqua. Szerintem Balatonfüreden is sok jó szálloda van, ahova ilyen pici babával el lehet menni, de ezeket nem ismerem. Van viszont jó camping, jó bungikkal. De sok jó ötletet kaphatsz a www.bababarat.hu, vagy babanet.hu honlapon. Jó pihenést, és nyaralást! Ha van még kérdésed írj!

2009. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ekkora babával még bárhová tudtok menni, hiszen egy kengurúban/babakocsiban tökéletesen elvan, akárhová mentek vele. A nagyobbacskákkal nehezebb, mert ők már nyűglődnek, ha valami nem köti le őket. Érdemes konkrét szállodákat felhívni, hogy mennyire vannak felkészülve miniatűr vendégek fogadására. Zakynthoson voltam olyan szállodában, ahol kérésre babaágyat, babakádat is adtak, az étteremben voltak etetőszékek. Fontos, hogy olyan helyre menjetek, ahol normálisan hangszigeteltek a szobák, akkor a kicsit sem zavarja a vendégek zajongása, meg azok sem néznek rátok csúnyán az esetleges éjszakai gyereksírás miatt. Olyan vízbe viszont, ahol idegenek ázalognak, higiéniai okokból egészen biztosan nem vinnék be ilyen pici gyereket. Neki még pancsinak bőven elég egy lavór víz. A tenger elég tiszta, de mint írtad, inkább Magyarországon nyaralnátok.
2009. jan. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!