Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova lehet menni 7-9 hónapos...

Hova lehet menni 7-9 hónapos babával nyaralni?

Figyelt kérdés
Most még csak 10 hetes a kislányunk, de nyáron szeretnénk elmenni vele nyaralni. Konkrét tippeket várok, településre szállodára, ne csak annyit írjatok, hogy pl. Balaton. Olyan helyre szeretnénk menni, ami kisbabával is nagyon kényelmes, ami nekünk és neki is kikapcsolódás.
2009. jan. 6. 18:03
1 2
 11/17 anonim válasza:
86%

Nekem most 7 hetes a fiam, már most meg sem állunk, imád autózni, babakocsiban, kenguruban lenni. Otthon, ha bömböl csak elindukok vele és bárhová megyünk alszik eszik bárhol. Mondjuk én eleve így indítottam a gyerekkel, én sem szeretek otthon ülni.

Nyáron mindenképp elmegyünk valamerre mi is. Én nagyon szeretnék az osztrák hegyekbe menni vele a jó levegőre, ahol sokat tudunk sétálni, viszont imádja a vizet is, úgyhogy az se árt, ha babaúszás van a közelben.

Én nem értem, miért volna ez gyerekkínzás! Otthon a 4 fal között jobb a szerencsétlennek elhúzott függönyök mögött, hogy még a nap se érje. Szegény kérdező meg gondolom nem fogja kirakni a babakocsit a júliusi déli napsütésbe.... Egyébkén meg dönteni mindenkinek szíve joga....

2009. jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
63%
Figyelj ez nem azoktól az emberektől függ akik írnak itt neked. Hanem hogy a pici szereti az ilyesmit. Engem már kiskorom óta (kb.1éves) vittek mindenhova. Ma már 17 éves vagyok és ugyan úgy imádok a szüleimmel nyaralni (persze a barátom is velünk van úgy izgalmasabb :D ) Szóval szerintem nyugodtan nézzetek szét és menjetek. De túrázni azért ne délbe menjetek. Meg a hőségben ( keresetek légkondis szállodákat) ne mászkáljatok majd csak 5 körül. :) Amúgy ha anyuék nem vittek volna ide oda akkor egy otthon ülős idióta lennék és nem láttam volna a világ 1000 pontját :) ez nem vicc :D
2009. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, a konkrét tippeket meg különösen.

Az nem kérdés, hogy megyünk-e, mert már 2 hetesen is voltunk vele sétálni hegyekben, csak jó szállást és jó helyet szeretnék találni.

2009. jan. 13. 08:52
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

Jesszusom, de idióták tudnak lenni az emberek, mindig elcsodálkozom rajta!

Miért is érezné rosszul magát egy kisbaba/kisgyerek a nyaralás alatt? Gondolom nem várost nézni szeretnétek, hanem pihenni és egyszerűen együtt lenni, kis időt távol tölteni a mindennapoktól. Ez a gyereknek is nagyon jót tesz, meg hát persze ismerkedik közben a világgal.

5 hónapos volt a kisfiam, mikor nyertünk egy wellness hétvégét egy 5*-os hévízi szállodába és nagyon-nagyon jól éreztük magunkat! Azon a nyáron még 2* voltunk a Balatonnál 1-2 napra és semmi gond nem volt, mindannyian élveztük a változatosságot, ezért a következő évben is lementünk és tuti, hogy minden nyáron megyünk majd, akár csak 1-2 napra is.

Aki úgy áll hozzá, hogy egy gyerek miatt még a nyaralásról is le kell mondani, annak gratulálok és kíváncsi lennék rá majd 5-10 év múlva, hogy mennyire fordult be a nagy önfeláldozástól...

(2 éves boldog kisfiú 28 éves boldog anyukája)

2009. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
A hasadban 10 hetes, vagy már megszületett? :D
2009. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Ide például:


www.babaparadicsom.hu

Minden van ami 1-2 baba ellátásához kell. :)

2011. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hát a mi kislànyunk épp 10 hónapos volt mikor vittük nyaralni Horvátország na és szörnyű volt teljesen kifordult önmagából hisztis lett nem akart aludni enni alig vártam hogy haza jojjunk pedig volt segítség is és a szàllàs klímás volt közvetlen tengerparti. voltak jó pillanatai de én pl végig idegeskedtem az egészet összességében ez volt a legrosszabb nyaralàsunk a tesóm kislàmyanak nagyon tetszett ő akkor volt 14 hónapos szerintem ez baba függő is
2018. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!