Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pihentetek a Hotel Ezüstpartba...

Pihentetek a Hotel Ezüstpartban az elmúlt 1-2 évben? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

[link]

Erre a kerek erkélyes épületre gondolok.

Szoba tisztasága/állapota, fürdőszoba állapota, kaja minősége érdekelne, valamint az, hogy a szobafoglalás rendben volt-e, vagy járt-e úgy valaki, hogy lefoglalta a helyet és nem volt szobája.

Persze minden más véleménynek örülnék.


2010. nov. 11. 12:30
 1/3 anonim válasza:

Én most nyáron voltam egy szervezett utazás keretében itt, úgyhogy nem tudom, hogy a foglalás mennyire megbízható. A szobák állapota a szocreál jelleget tükrözi, igaz tisztaság volt, tv és még egy pici hűtő is, de a felújítás már igencsak ráférne a szállóra. A kilátás gyönyörű mivel, pár méterre van a Balaton, annyira közel, hogy éjszaka gyakran felkeltem a tó zajára.:)

Csak a reggeliől tudok beszámolni, az nagyon bőséges volt,svédasztalos, de kissé lelombozó volt, hogy akadt olyan reggel amikor biztonsági őrök ellenőrizék, hogy valaki nem akar-e felvinni a reggeliből.

Netezni csak a lobbiban lehet, pénzért. A hotel közelében van a városi busz megállója, mert gyalog kissé messze van Siófok belvárosa.

Ha van még kérdésed, írj nyugodtan.

2010. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

siófokiként és ismerősök tapasztalata alapján én is csak az első hozzászóló véleményét tudom osztani.

van több szálloda is Siófokon, 3*-os is, esetleg megnézhetnéd azoknak a honlapját is. vagy mindenképp ide akarsz jönni?

2010. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igazából egy elég olcsó szilveszteri programot kínálnak, így akadtam rájuk, viszont a neten sok rossz véleményt olvastam, amik 2-3 évesek voltak. Kíváncsi voltam, azóta változott-e a helyzet.


Aki siófoki, tudna ajánlani olyan helyet, ahova érdemes menni és nem túl drága (tehát 3 csillagos)? Az nem zavar, hogy messze van a belváros.

Esetleg máshol a Balaton partján is megfelel, ha valakinek van ötlete, Siófokhoz sem ragaszkodom. Köszi.

2010. nov. 11. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!