Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjek dolgozni nyáron?

Hova menjek dolgozni nyáron?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy amerikába megyek gyerektáborba a nyáron, de nem feleltem meg az angol interjún. Itthon kell maradnom, de nem bírom a családom és ezt ami itthon van. Egyetemre járok, 22 éves vagyok, debreceni. Olyan munkát szeretnék, ami ottlakós, pl balatonnál zöldségesbe dolgozni vagy mittudomén, a lényeg hogy legyen szállásom. Hol induljak el? Nem bánnám ha legalább 1 hónapot tudnék "nem-itthon" lenni!
2009. febr. 22. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

En au-pairnek mennek ki a nyarra, ha szerencsed van a csaladdal nyaralni mentek ugyis. Regisztralj be ingyen au-pair oldalakra, a google-ban ha beirod, hogy au-pair Angliaban, vagy ahova menni szeretnel, kidob tobb agency-t is. Vilagot is latsz, a nyelvet is hasznalod, tanulod, es ki tudja, lehet hogy kint maradsz orokre mar.

A csaladnal van teljes ellatasod, es meg zsebpenzt is kapsz. Ha nem nyaralni mentek egyutt, akkor nyelviskolaba is beiratkozhatsz 4-6 hetre kint.

2009. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pályázz meg egy animátor állást. Már van lehetőség Tunéziában, a Török riviérán, és Egyiptomban, a tengerparton is. Nem halnak bele a munkába, és az az angol szint, amivel Amerikába nem feleltél meg, szerintem itt bővel elég lesz. Viszont ez a munka nemcsak 1 hónapig tart, azt szeretik, ha az illető legalább egy teljes szezont vállal. Nagyon nagy nyaralásra a munka mellett ne számíts, mert leköti a napi 9-10 órádat, de szabadnap mindenhol van. Viszont sok helyen szinte minden nációból vannak animátorok, akikkel szót tudsz érteni, barátságokat tudsz kötni, és sosem lehet tudni a többit...

Az árakról (fizetés, szállás, ellátás) én nem tudok semmit személy szerint, de azt igen, hogy keresnek munkaerőt. Vagy keress rá a google-ban "animátor", vagy ennek valami ragozott formája, vagy ha nem megy, akkor keress meg és megpróbálok egy-két társirodát, mivelhogy egy utazási irodát vezetek. Nálunk nincs felvétel.

2009. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!