Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjek dolgozni?

Hova menjek dolgozni?

Figyelt kérdés
Nos,pár év múlva mennék ki külföldre,addigra angol középfokúm talán meg is lesz+van 1 szakmám.Nem tudom eldönteni hova menjek ki Angliába,Olaszországba,Svájcba,Franciaországba vagy hova,mert nem tudom a bérezéseket hol kapnák esetleg többet,hol tudom normálisan végezni a dolgomat,meik országban tudnék jobban boldogulni.Tudtok valamiben segíteni bármiben?Írjátok le Köszi!
2009. szept. 30. 19:11
 1/6 anonim válasza:
57%

Gratula neked az elhatározáshoz és a leendő angol középfokúhoz,de elsősorban magyar vagy,írj már helyesen,hol láttál te ilyen magyar szót,hogy:meik?

Angollal jól boldogulsz Angliában,Hollandiában,ha a szakmádat nézed,keress rá,hogy meLYik országban van arra igény jobban,illetve ha jól beszélsz angolul,nem is a szakma számít.Onnantól kezdve nagyon sok minden lehetsz külföldön,betanított munkához nem kell tudnod semmit,csak a nyelvet.

2009. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár szavadból az derül ki, hogy pár év múlva esedékes a dolog. Szerintem majd akkor, az akkori aktuális állapotok szerint dönts. Keress majd rá, hogy a szakmád szerint melyik országban találod meg a legmegfelelőbb munkát, ahol boldogulni tudsz a nyelvtudásoddal.
2009. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Inkább Írország, mint Anglia. Jobb a bérezés, normálisabbak az emberek..
2009. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
csak angolul tudsz, szóval a többi kilőve. amerika, ausztrália, új-zéland, írország, britannia, esetleg néhány közép-amerikai sziget jöhet szóba.
2009. szept. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
más nyelvet is megtanulok ha kell!!!
2009. szept. 30. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha angolul tudsz, angol nyelvteruletben gondolkodjal.

Olaszban es a tobbi orszagban nem erdekli oket az angol, ha meg tudnak is, akkor sem az kell nekik, hidd el!

Ugyhogy angolt nyomd, es angol teruleten gondolkodjal, nezd meg az utazas.com oldalat is, ott is sok erdekeset olvashatsz a forumban.

2009. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!