Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol tudok bejelentést tenni...

Hol tudok bejelentést tenni az interneten a Kapos Volánnak hogy egyik buszuk,3 percel elébb érkezett és indult is mint kellet volna. Amit ennek köszönhetően le is késtem.!?

Figyelt kérdés
(nagyon ideges vagyok mert ez nem az első alkalom.. )
2011. júl. 15. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de itt nem tudok. Nem adja ki az e-mailcímüket valamiért... :S
2011. júl. 15. 14:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg előrébb állítani az órádat! Nem gonoszkodásból írom, de nekem is volt bajom buszokkal és a buszsofőr úgyis kimagyarázza magát...hacsak nincs vmi bizonyítékod, semmi nem fog történni.:-(
2011. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Most mar csak ki kell valasztani hova akarod kuldeni. Vezertitkarsag, stb.

2011. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A legvicesebb az hogy ma kimentem a 12:06 os buszra ami nem jött. Hazajöttem és itthon megnéztem neten hogy mikor is indul pontosan. 10 éve ugyan ebbe az időbe indult de ma nem, látom megváltoztatták, 10 percel korábban. Jolvan ez nem is baj megnézhettem volna elöbb is...

Így is tettem a következővel ami menetrend szerint 1:47 kor van itt. Kiértem volna 1:44 re de látom hogy elöttem megy el. Pedig általában inkább mindig 3-4 perceket késnek... Ilyenkor megkéne ott állnia amég el 1:47 nem lesz... :@

2011. júl. 15. 14:41
 6/8 A kérdező kommentje:
FromOz köszi szépen de idáig eljutottam én is. Rákattintok a KaposvolánZrt-s linkre és vmi Outlook os hülyeség jön elő ami nem nyitja meg... de lehet én vagyok a béna.
2011. júl. 15. 14:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, jo az ugy. Az Outlook az amin tudsz nekik email levelet irni. Ha nem megy, irjal nekik levelet postan vagy ott a telefon szam is.
2011. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Figyelj, úgysem tudsz velük mit csinálni...


Én 1 éve a legeslegeleső állásinterjúmat késtem le, ráadásul még nem is tudtam őket értesíteni, hogy kések (a köv. 1 órával később jött csak)...


Nem is kell mondani, nem lett semmi a dologból...:'(

23L

2011. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!