Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen városba/faluba lenne...

Milyen városba/faluba lenne értelme költözni?

Figyelt kérdés

biztonság szempontjából érdekelne.

ti szerettek ott lakni,ahol laktok?

én nem.sok a betörés,a szemét,meg a buckalalók. :S


2012. jan. 24. 09:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell ezt így túllihegni, hogy nem írtam ki egy település nevét, más hasonló kérdésekre is válaszoltam már, ott sem írtam ki a nevet. Inkább válaszoljatok értelmesen a kérdésre, mint hogy ezen fennakadjatok.

Aki a Balatont írta, az se írt konkrét várost, és még csak meg se indokolta, hogy miért éppen oda, viszont a legtöbb ismerősöm, aki a Balaton környékén lakik, legszívesebben elköltözne onnan, mert a nyári hónapokat kivéve nincs elég munkalehetőség, akkor is inkább csak a turizmusban. Én megindokoltam, hogy miért gondoltam erre a településre, leírtam nagyjából, hogy merre van, innentől kezdve, ha a kérdezőnek (mert ugye leginkább őt érdekli a dolog) van még kérdése, arra nagyon szívesen válaszolok.

2012. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

igazából,most úgy vagyok vele,hogy rábökök a térképre és megyek.nem szeretnék a városomban maradni,mert lepukkant,sok a betörés..és már munka se köt ide:(

2012. jan. 30. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!