Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Van értelme panasz levelet...

Van értelme panasz levelet írni, ha egy volán társasággal már többször volt problémám?

Figyelt kérdés
A legapróbbtól, hogy a pénztáros úgy beszélt velem mint a kutyával egészen odáig, hogy hiába volt elővételi jegyem, több jegyet adtak el a buszra, és nem fértem fel. Nagyon dühös vagyok, és kezd elegem lenni, hogy hülyének nézik az embert, és még fizet is mint a katonatiszt. Fog bármi változás történni, vagy a kukában végzi a levél?
2013. máj. 4. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A kukában végzi, valószínűleg olvasatlanul.
2013. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi valtozas. Max kapsz egy jaj de sajnaljuk levelet.
2013. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mégcsak el sem olvasnák.
2013. máj. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tertivevenyes ajanlottkent kuldod, elolvassak. Anno en emailt kuldtem nekik, masnap valaszoltak. Elnezest kernek, de valtozas nem igen lesz.
2013. máj. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ebben ne legyetek olyan biztosak. Tessék csak írni. Ha valami miatt sokan írnak az indíthat változást.
2013. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
attól függ hogy írod a levelet. Én e-mailt küldtem, menetrend változtatással kapcsolatosan. Ésszerűen leírtam a tényeket, pár nap múlva válasz: felvettük a kapcsolatot az önkormányzatokkal, pár hét múlva: a következő menetrendmódosításnál életbe lép az amit akartam(akartunk többen).
2013. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Velem is volt ilyen.Van értelme panasz levelet írni de semmi változás nem lesz.
2013. máj. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!