Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova lenne érdemes meglepetés...

Hova lenne érdemes meglepetés hétvégét foglalni?

Figyelt kérdés

Április közepén lesz a férjem szülinapja, gondoltam meglepem egy hétvégével. A nehezítés annyi, hogy akkor lépek a terhesség utolsó hónapjába, ezért nem tanácsos nagyon messzire menni a kórháztól. Budapest környékén (ahonnan neadjisten vissza lehet egy órán belül érni) hova érdemes menni?



A kórház a 11. kerületben van.


2014. márc. 15. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Nem leszek népszerű ezzel a válasszal, de minek hétvégézni egy szülés előtt álló nővel, de komolyan... extra szex úgysem lesz, ráadásul végig őt kell kényeztetni, őrá figyelni, ez olyan "a te ajándékod, amit én élvezek, te meg nem" lenne. Ha jót akarsz neki, akkor fizesd be egy egyórás Ferrari tesztvezetésre, vagy valami ilyesmi, amitől szétvetné az öröm.
2014. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A fizikumommal nincs gond, tehát cáfolnám ebből a szempontból. Azért is gondoltam erre, mert utána jó sokáig sehová nem tudunk menni, főleg nem kettesben.

Nagyon ugrálni sem kell nekem, kivéve, ha beindul a szülés, akkor igen, be kell vinnie a kórházba.


Egyedül a vizes buli marad ki nekem az állapot miatt. De sétálni és zárt ajtók mögötti tevékenységre alkalmas leszek. Aktív pihenés majd jövőre.

2014. márc. 15. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg Tata,nincs messze,nagyon szép hely
2014. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Dunaknyart ajánlanám. Visegrádon a várba is fel tudnátok sétálni, és gyönyörű hely.
2014. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!